Апеляційна палата ВАКС оголосила їх у розшук.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) оголосила у розшук двох колишніх дніпровських суддів, яких обвинувачують у хабарництві.

Про це йдеться у документах Єдиного держреєстру судових рішень.

Так, суддя, на час інкримінованих дій, Кіровського районного суду м.Дніпропетровська Овчаренко Наталія Григорівна 29.11.1959р.н. розшукується як

«психічно хвора або безпорадна особа, яка пішла з дому або спецзакладу органів охорони здоров’я».

Дата зникнення – 28.02.2023. Повідомляти по місце знаходженні слід у Амур-Нижньодніпровське відділення поліції Дніпровського відділу ГУП в Дніпропетровській області за тел.: 099-050-14-19, 0562-23-80-57.

Примітно, що фото екс судді у розділі «Зниклі громадяни» розшукових сервісів Міністерства внутрішніх справ України – відсутнє.

Крім Овчаренко, Апеляційна палата ВАКС оголосила у розшук колишнього суддю Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська Леонова Андрія Анатолійовича.

«Відповідно до вироку Вищого антикорупційного суду від 27 березня 2023 року обвинуваченому ОСОБА_8 (Леонову – авт.) змінено запобіжний захід на тримання під вартою.

Разом з тим, ОСОБА_8 під час проголошення вироку у судовому засіданні присутній не був. Конверт із копією вироку, який направлявся ОСОБА_8 за його адресою реєстрації, повернувся без вручення», – йдеться в ухвалі про привід (розшук) обвинуваченого.

Проте у розшукових сервісах МВС дані екс судді Леонова відсутні.

Наступне судове засідання по розгляду апеляційні скарги захисника Андрія Леонова колегія суддів Апеляційної палати ВАКС призначила на 10 год 00 хв 02 серпня 2023 року.

Розгляд апеляції захисника Наталії Овчаренко зупинено

«до її розшуку або надання відомостей про її місцезнаходження».

Нагадаємо, ВАКС 01.03.2023 засудив екс суддю Наталію Овчаренко вимаганні та отриманні $30.000, зловживанні впливом, а також підбурюванні працівників медичної сфери до видачі недостовірних листків непрацездатності і їх використанні (справа №203/94/18).

Суд призначив Овчаренко покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в судах, правоохоронних органах та адвокатурі строком на три роки відповідно та з конфіскацією усього належного її майна.

Також ВАКС 27.03.2023 призначив колишньому судді Леонову покарання у виді позбавлення волі строком на 11 років з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 (три) роки та з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна (справа № 317/2973/18).

Як повідомлялось, Леонов вимагав хабар у $30.000 ($15.000 отримав) за визнання власників Фермерського господарства «Дар» потерпілими, а не свідками, як Леонов постановив раніше.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

До обшуків і арешту майна – готові!
Що відомо про нового власника сумнівної фірми, яка фігурувала у справі про махінації на піарі влади Дніпра