Судове рішення не опубліковано в держреєстрі.

53.999,28 грн заборгувало з грудня 2021 року за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ «СК «Стройінвест» (код 39086059).

Про це йдеться в судовому наказі, опублікованому у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Стягувач – Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради.

Рішення по цій справі № 904/2541/23 судді Господарського суду Дніпропетровської області Золотарьової Яни Сергіївни у реєстрі не опубліковане, тож реакція на позов ТОВ «СК «Стройінвест» – невідома.

Нагадаємо, печатка цього підприємства була вилучена в рамках кримінального провадження про викрадення двох чиновників, за яким свого часу визнав провину і був засуджений екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА при Ігорю Коломойському, бізнес-партнер мера Дніпра Бориса Філатова – Геннадій Корбан.

Нещодавно СК «Стройінвест» виграло тендер на ремонт вулиці в смт Меліоративному Новомосковського району дорогими бордюрами та дешевим асфальтом.

У Нікополі, який хіба не щоденно обстрілює армія країни-агресора рф, ТОВ «пиляє» бюджетні мільйони на будівництві спортивної арени, а 26-го червня – виграла тендер на поточний ремонт покрівлі прибудови будівлі Нікопольського залізничного депо.

Загалом з 2016 року ТОВ «СК «Стройінвест» отримало бюджетних підрядів на 6,9 мільярдів гривень.

За даними аналітичної платформи YouControl, у річній податковій звітності торік компанія показала 5,6 млн грн чистого прибутку при чистому доході від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 1.741,0 млн грн, позаторік – чистий прибуток у 35,9 млн грн при 344,8 млн грн чистого доходу від реалізації.

Фінансовий аналіз YouControl: річне падіння прибутку СК «Стройінвест» на 82,66% при рості боргового навантаження у 87,47%. Рентабельність активів – 1,26%.

Раніше ми також повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як Василю Астіону вдалося уникнути покарання податкової
З нарисів дніпровського муніципального піар-мародерства – II