Колишньому державному реєстратору повідомили про підозру за фактом  несанкціонованої зміни інформації в держреєстрі та зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 365-2 КК України).

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, 36-річний держреєстратор однієї з сільських рад Василівського району на Дніпропетровщині несанкціоновано змінив у Держреєстрі прав на нерухоме майно інформацію щодо автостоянки в м. Дніпро. Таким чином державний реєстратор позбавив власника вказаного об’єкта права власності, чим завдано йому матеріальну шкоду на суму майже один мільйон гривень. 

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) приватна нотаріуска Любимова Ірина Юріївна внесла зміни, видаливши кінцевого бенефіціарного власника ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» (код 00292923).

Про це журналістам сказала сама Ірина Любимова.

«Там в них немає кінцевого бенефіціарного власника. У них є громадяни України. Це ПрАТ, Приватне акціонерне товариство, де юридичні особи у них «кіпри». Це юридичні особи, і у всіх є сертифікати. У цієї юридичної особи. Там шість юридичних осіб, які зареєстровані на Кіпрі», – пояснила вона.

Раніше, як ми писали, кінцевим бенефіціарним власником цього ПрАТ значився громадянин російської федерації Шестак Иван (Іван) Миколайович.

Крім того, з даних аналітичної платформи YouControl відомо, що громадянин рф Шестак Иван (Іван) Миколайович був як бенефіціар також видалений іще з трьох підприємств, зареєстрованих на Дніпропетровщині:

ТОВ «Рибальський кар’єр» (код 32990050),

ТОВ «ХГУ» (код 36877177),

ТОВ «ХБУ» (код 32311380).

«Ось у мене документи переді мною. Вони надали мені всі документи для підтвердження, що цей кінцевий бенефіціарний власник не є «бенефіціаром», а є іншою особою, який є громадянином України», – сказала Любимова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який за гроші сприяв виїзду чоловіків за кордон
Росіянин володіє дніпровською фірмою, яка займається «неспеціалізованою оптовою торгівлею»