Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) виявило проблеми з майном «ВСМПО Титан Україна» у Нікополі Дніпропетровської області.

Про це повідомило АРМА. 

Агентство зазначає, що згідно з публічно озвученою правоохоронцями інформацією, власником зазначеної компанії є корпорація, яка, у свою чергу, входить до російської державної корпорації «Ростех» – розробника і виробника продукції для військово-промислового комплексу рф.

АРМА отримало в управління арештовані корпоративні права, основі засоби та виготовлену продукцію «ВСМПО Титан Україна». Про нього «Антикорупційне Придніпров’я» вже писало.

Співробітники Агентства встановили, що дані про арештоване майно в ухвалах суду відрізняються від того, що є насправді. Також вони заявили про неможливість встановлення відповідності кількісних та інших характеристик деякого майна без залучення експертів. АРМА проводить відповідні заходи. 

Крім того, в Агентстві з розшуку та менеджменту активів заявляють, що зазначені активи передали в рамках різних кримінальних проваджень та різними судовими ухвалами, які визначають різні шляхи управління. В межах одного провадження активи передали для передачі управителям, тоді як в межах іншого – для реалізації на торгах. Можливість виконати обидві ухвали, які накладають на Агентство різні обов’язки, відсутня так само, як і дискреційний вибір одного зі шляхів управління.

Окремо там зауважили, що оскільки арештоване підприємство знаходиться у м. Нікополь Дніпропетровської області, співробітники АРМА здійснювали огляд майна та збір інформації про активи, незважаючи на постійні обстріли ворожої артилерії.

Проблеми фахівці виявили не тільки з майном «ВСМПО Титан Україна».

Так, АРМА не може управляти арештованими автозаправними станціями як єдиними майновими комплексами. Нагадаємо, у межах різних кримінальних проваджень в управління АРМА передано корпоративні права компанії «Татнєфть-АЗС-Україна», а також корправа і майно компаній «Харків-Капітал» та «Полтава-Капітал». Це близько 100 АЗС в Харківській і Полтавській областях.

Частина автозаправних станцій була пошкоджена через бойові дії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

СБУ заблокувала активи російської енергетичної компанії, яка допомагала ворогу
Україна недоотримує мільйони від будівельного бізнесу олігарха з оточення путіна