Детективи Бюро економічної безпеки вилучили автомобілі у порушників, які завозили їх як гуманітарну допомогу, але по факту здійснювали їхній перепродаж. 

Конфісковані автівки вже прямують до Луганської та Донецької областей, повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки (БЕБ). 

Збройні Сили України отримали іномарки орієнтовною вартістю понад 1,3 мільйона гривень.

«Порушники продавали їх громадським організаціям та військовим частинам на одному з автомобільних майданчиків столиці, популярних інтернет-платформах та у каналах месенджера Telegram. Така незаконна схема була припинена співробітниками Бюро економічної безпеки України. Автомобілі вже пройшли державну реєстрацію та прямують на фронт», – зазначили у відомстві.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», суд, за матеріалами Бюро економічної безпеки, передав в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) активи, підконтрольні відомим російським мільярдерам, на понад 10 мільярдів гривень.

Детективи Бюро економічної безпеки України у ході досудового слідства встановили, що власники групи компаній діяли заздалегідь розробленим планом та намагалися приховати і замаскувати фактичне володіння належними їм активами на території України. 

Зокрема, спробували фіктивно вивести зі своєї власності активи 7 підприємств з виробництва та реалізації питної води, які розташовані в нашій державі. Зазначені підприємства знаходяться у їхній фактичній власності через підконтрольну офшорну компанію.

Метою таких дій бізнесменів з рф було уникнення санкцій та примусового вилучення прав власності, передбачених Законом України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів».

Також нагадаємо, що за відкритими даними одного із консалтингових агентств, орієнтовна ринкова вартість бренду «Моршинська» в 2021 році становила понад 10 мільярдів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще 3,6 млн на «програмне забезпечення»: криворізьке КП знов хоче залучити ексколегу партнера Гуфмана
Білорус співволодіє фірмою на Дніпропетровщині, яка займається витратомірами палива