Суд, за матеріалами Бюро економічної безпеки, передав в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) активи, підконтрольні відомим російським мільярдерам, на понад 10 мільярдів гривень.

Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки

Детективи Бюро економічної безпеки України у ході досудового слідства встановили, що власники групи компаній діяли заздалегідь розробленим планом та намагалися приховати і замаскувати фактичне володіння належними їм активами на території України. 

Зокрема, спробували фіктивно вивести зі своєї власності активи 7 підприємств з виробництва та реалізації питної води, які розташовані в нашій державі. Зазначені підприємства знаходяться у їхній фактичній власності через підконтрольну офшорну компанію.

Метою таких дій бізнесменів з рф було уникнення санкцій та примусового вилучення прав власності, передбачених Законом України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів».

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», співробітники Бюро економічної безпеки України (БЕБ) забезпечили накладення арешту на корпоративні права компанії з виробництва та реалізації мінеральної води «Моршинська», яка належить російському олігарху Міхаілу Фрідману.

За відкритими даними одного із консалтингових агентств, орієнтовна ринкова вартість бренду в 2021 році становила понад 10 мільярдів гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчиненого російським олігархом та бізнесменами, проводиться детективами Бюро економічної безпеки України. Оперативний супровід здійснює Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції України. 

Міхаіл Фрідман (народився у Львові) – російський підприємець, мільярдер, радянський інженер металургійного виробництва. Співвласник та голова наглядової ради консорціуму «Альфа-Груп».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин білорусі володіє фірмою, яка зареєстрована в будівлі автоцентру Volkswagen у Дніпрі
Білоруська компанія має спільне з українцями підприємство в Дніпрі