Громадянин білорусі Мажей Андрій Андрійович є власником 75% в ТОВ «Євросенс Україна» (код: 44569139). Інша частина підприємства належить Андрусенко Сергію Анатолійовичу – 25%. 

Фірма була створена нещодавно – восени 2021 року, зареєстрована у Новомосковську Дніпропетровської області та має статутний капітал 265 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Євросенс Україна» – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності фірми: виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації; установлення та монтаж машин і устатковання; технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем; оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність; надання інформаційних послуг; організування конгресів і торговельних виставок. 

Директором ТОВ «Євросенс Україна» є Сергій Андрусенко, який володіє четвертиною підприємства. 

Він також є власником та директором ще трьох підприємств: ТОВ «Фемрор» (код: 42107581), ПП «Укрєвроком» (код: 35950360), ТОВ «Статус корп» (код: 41905132). 

В одній з баз даних в Інтернеті зазначено, що «Укрєвроком» займається витратомірами палива, датчиками рівня палива, датчиками тиску, датчиками переміщення, безконтактними зчитувачами.

Також зазначено, що приватне підприємство займається такими торговельними марками, як СП «Технотон» ЗАО (Біларусь) та ТОВ ТРК «Європа» (Чехія).

Білоруське СП «Технотон» почало свій розвиток з розробки і виробництва терміналів GPS моніторингу транспорту, датчиків рівня і лічильників-витратомірів пального, пізніше сконцентрувавши увагу на вирішенні завдань контролю пального та аналізу даних CAN-шини.

Крім того, під торговельною маркою Eurosens продають витратоміри палива. 

Паливний витратомір – це прилад, розроблений спеціально для вимірювання палива в автомобільних та інших системах.

У Білорусі Андрій Мажей є власником низки патентів

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Загалом, за даними YouControl, у сімнадцяти тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», білоруська крупна компанія, яка займається шахтним обладнанням, має представництво в Кривому Розі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автівки, які завезли під виглядом гуманітарки для продажу в Україні, вилучили і відправили на фронт
Засуджений за підготовку вибухів брат держзрадника Царьова проситься на обмін