Громадянин білорусі Стома Григорій Іванович є власником і директором ТОВ «Торговий дім «Белсельмаш» (код: 41330203). 

Підприємство було створено в 2017 році, зареєстроване у смт Слобожанське Дніпровського району та має статутний капітал три тисячі гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Торговий дім «Белсельмаш» – оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова та роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; оптова торгівля металами та металевими рудами; оптова торгівля відходами та брухтом.

Григорій Стома прописаний у с. Боруск Гомельської області. 

На сайті ВАТ «Пінський завод засобів малої механізації» зазначено, що Стома є директором ТОВ «Агромехпоставка». Зазначене білоруське підприємство є дилером пінського заводу. 

Пінський завод розробляє і випускає:

Автогідропідйомники на автомобільних шасі МАЗ, УРАЛ, КАМАЗ, ЗІЛ, ГАЗ та інших з висотою підйому до 35 метрів і вантажопідйомністю до 300 кілограм;

Самохідні підйомники на гусеничному ходу до 700 кілограм;

Причіпні підйомники з висотою підйому до 12 метрів і вантажопідйомністю до 300 кілограм;

Екскаватори-навантажувачі, екскаватори-бульдозери, розроблені з урахуванням найкращих досягнень білоруського та зарубіжного машинобудування.

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Загалом, за даними YouControl, у сімнадцяти тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», білоруська крупна компанія, яка займається шахтним обладнанням, має представництво в Кривому Розі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На хабарі «погорів» начальник управління Новомосковської міськради
Справу про продаж дніпрянином гуманітарної допомоги для ЗСУ на майже 2 млн грн скерували до суду