Громадянин білорусі Романович Сергій Герасимович є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Нива-Кривбас» (код: 38788676).  

Він, через білоруське «Унітарне виробниче підприємство «Нива» Романовича С. Г. Солігорський район» володіє часткою 70%. Співзасновником криворізького підприємства є громадянин Молдови Станіславський Володимир Вікторович, який має частку 30%. 

ТОВ «Нива-Кривбас» було створено в 2013 році, зареєстроване у Кривому Розі та має статутний капітал п’ять мільйонів гривень. 

Основний вид його діяльності – установлення та монтаж машин і устатковання.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво машин і устатковання загального і спеціального призначення; виробництво готових металевих виробів; оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього. 

Білоруське «Унітарне виробниче підприємство «Нива» Романовича С. Г. Солігорський район» є керуючою компанією білоруського «Нива-холдингу», в яких входить низка підприємств. Зокрема, й завод гірничо-шахтного обладнання.

«Унітарне виробниче підприємство «Нива» Романовича С. Г. Солігорський район» було створено в 1996 році. 

Cпеціалізувалося підприємство на ремонті шахтного обладнання, що вийшло з ладу, для «Білоруськалія» – найбагатшого в Білорусі підприємства, яке перебуває під особистим контролем і заступництвом Олександра Лукашенка. 

У нульових Романович створив та купив цілу групу підприємств машинобудівного профілю, які у 2015-му об’єднуються у «Нива-Холдинг».

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Загалом, за даними YouControl, у сімнадцяти тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Агентство з управління «корупційними активами» перерахувало на оборону понад мільярд гривень
На хабарі «погорів» начальник управління Новомосковської міськради