Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) витратило ще 300 мільйонів гривень з депозитних рахунків на придбання чергового пакету військових облігацій.

Про це повідомили на урядовому порталі. 

300 мільйонів гривень перераховали на потреби ГУР Міноборони за рішенням суду. 

Варто зазначити, що придбання військових облігацій можливе у тому числі завдяки реалізації арештованого російського майна. Зокрема, АРМА наразі продало три партії арештованого аміаку, який належить російським підприємствам, на загальну суму понад 910 мільйонів гривень. Велика партія зазначеного майна – понад 42 тис. тонн – була арештована Бюро економічної безпеки та передана в управління АРМА.

«Поки триває розробка складних вітчизняних та міжнародних механізмів конфіскації російської власності, запроваджуються санкції та тривають судові процеси, АРМА нарощує обсяги фінансування ЗСУ за рахунок тих самих російських активів. Адже можливість купувати військові облігації за рахунок арештованих коштів дає змогу приносити бюджету користь ще до рішення суду про конфіскацію», – зазначив керівник Національного агентства Дмитро Жоравович.

Нагадаємо, на придбання військових облігацій АРМА має право витрачати не більше 80% арештованих коштів у національній валюті. Для здійснення операцій залучається державний банк, а обсяг грошей для купівлі кожного пакету цінних паперів погоджується з Кабінетом Міністрів. Купівля військових облігацій є механізмом прямої підтримки бюджету і армії в умовах війни.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні продали чергову партію арештованого аміаку.

Чергова партія арештованого аміаку обсягом у 10 тисяч тонн, який належить російським підприємствам, реалізована на аукціоні, в ході якого початкова ціна зросла на 26%, або на 77 мільйонів гривень.

Це вже третій лот із загального обсягу аміаку, який складає загалом понад 40 тисяч тонн. Попередні два лоти арештованої сировини російського підприємства АРМА реалізувало за майже 540 млн грн.

Тож, загалом в Україні продали арештованого в російських підприємств аміаку на 913 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Білоруська компанія з виробництва інструменту для буріння має дочірнє підприємство у Кривому Розі
Білоруська крупна компанія, яка займається шахтним обладнанням, має представництво в Кривому Розі