Білоруське ВАТ «Моготекс» володіє часткою 80% в дніпровському ТОВ з іноземними інвестиціями «Моготекс-Д» (код: 30619336). Менша частка, 20%, записана на українське ТОВ фірма «Спектр А» (код: 19305854).

Дніпровська компанія має статутний капітал майже 570 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ з ІІ «Моготекс-Д» – оптова торгівля текстильними товарами.

Дніпровська фірма є офіційним представником найбільшого виробника текстильної продукції в республіці білорусь ВАТ «Моготекс». 

Слід зазначити, що відкрите акціонерне товариство «Моготекс», що зареєстроване у білоруському Могильові, – державне підприємство. 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, 98,5% підприємства належить державному комітету з майна білорусі.

Дніпровська ТОВ фірма «Спектр А» e 1999 році спільно з ВАТ «Моготекс» створили спільне підприємство ТОВ «Моготекс» для постачання білоруських тканин в Україну. Також дніпровська фірма реалізує тканини Баранівського ПХО та Оршанського льонокомбінату.

ТОВ з іноземними інвестиціями «Моготекс-Д» досі не перебуває у процесі припинення.

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні арештували активи білоруської паливної компанії.

Серед арештованих активів – корпоративні права та банківські рахунки загальною вартістю майже 20 млн грн.

За даними Служби безпеки, ця мережа спеціалізується на оптовій торгівлі різними видами палива. За останній рік вона експортувала до України товарів на майже 20 млрд грн. Компанія мала серед засновників білоруські державні підприємства, закуповувала сировину в рф і сплачувала податки до бюджетів обох країн.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зеленський підписав закон щодо захисту фінансової системи України від дій росії та білорусі
Чоловіку, який на Дніпропетровщині намагався підкупити поліцейських, повідомили про підозру