Поздняк Олександр, який за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянином білорусі і прописаний у Києві, є власником ТОВ «АМ Дніпро» (код: 34655624).

Фірма була створена в 2006 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 37.500 гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «АМ Дніпро» – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Також серед видів діяльності фірми: оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; надання допоміжних комерційних послуг; діяльність страхових агентів і брокерів; інша допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, до 2014 року фірма називалася ТОВ «Атлант-М Дніпро».

Слід додати, що міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М» – білоруська компанія, власниця мережі автосалонів та автомобільних технічних центрів.

Як зазначав російський журнал Forbes, холдинг «Атлант-М» об’єднує 24 компанії, які торгують автомобілями в Росії, Білорусії та в Україні.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», існує також ТОВ «Атлант М Дніпро» (ЄДРПОУ: 41749789), частку 0,010% в якому до липня 2022 року мав громадянин російської федерації Савицький Сергій Миколайович. Він прописаний в Московській області. 

Наразі ця його частка записана на кіпрську офшорну компанію.

ТОВ «Атлант М Дніпро» – дилерський центр автомобілів Volkswagen. 

Фірму залучали для технічного обслуговування автомобілів Volkswagen національного техуніверситета «Дніпровська політехніка», військової частини, комунальних підприємств, рятувальників.

У вересні ТОВ «Атлант М Дніпро» було перейменовано у ТОВ «Автомобільний дім Атлант Дніпро». 

І «АМ Дніпро» громадянина білорусі, і «Автомобільний дім Атлант Дніпро» зареєстровані за однією адресою у Дніпрі. 

Директор останнього Володимир Волошин на сайті компанії зазначений як керівник відділу продажу автомобілів роздрібним клієнтам.

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

СБУ проводить обшуки в енергокомпанії VS Energy російських олігархів
Суд передав в управління держави активів російських бізнесменів на 10 млрд – БЕБ