Служба безпеки України прийшла з обшуками до енергетичної компанії VS Energy, яка володіє низкою обленерго російських олігархів Євгенія Гінера (на фото), Міхаіла Воєводіна і Олександра Бабакова.

Про це «Економічній правді» повідомило джерело в Службі безпеки України.

«Це не звичайна фірма, а компанія, яка володіє декількома обленерго і займає 10% енергетичного ринку України. Саме ця галузь зараз потерпає від ударів РФ найбільше. Олігархи уже знаходяться під санкціями, тож у СБУ є повне право прийти туди з обшуками», – розповіло джерело.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», суд арештував активи депутатів держдуми росії в Україні.

Печерський районний суд Києва арештував частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат держдуми рф Олександр Бабаков (на фото), член комітету держдуми рф з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий «злодій в законі» на призвісько Міша «Лужнецький» Міхаіл Воєводін.

Про це повідомила Економічна правда з посиланням на відповідні ухвали.

Зокрема, арештовані частки в статутних капіталах п’яти компаній: АТ «Житомиробленерго» (95,54%), АТ «Херсонобленерго» (99,99%), ПрАТ «Кіровоградобленерго» (72,9%), АТ «Чернівціобленерго» (96,78%) та АТ «Рівнеобленерго» (93,24%). Цими частками в різних пропорціях володіють ТОВ «ВС Груп Менеджмент» та нідерландські «ВС Енерджі Інтернешнл Н.В.» і Washington Holdings B.V., які об’єднанні в групу VS Energy.

Арешт також накладено на цінні папери низки інвестфондів.

Таким чином загальна вартість арештованих цінних паперів становить 9,58 млрд грн.

«В ході досудового розслідування встановлено, що на території України починаючи з 2001 року, і до теперішнього часу здійснює систематичну протиправну діяльність злочинна організація, що організована та представлена громадянами російської федерації та до числа організаторів якої належать Олександр Бабаков, Євгеній Гінер та Міхаіл Воєводін», – йдеться в ухвалі.

Рішенням Ради національної безпеки і оборони Бабаков, Гінер та Воєводін включені до списку осіб, до яких застосовано персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянка білорусі є власницею фірми у Кривому Розі зі статутним капіталом 11 мільйонів
Громадянин білорусі володіє фірмою, яка зареєстрована в будівлі автоцентру Volkswagen у Дніпрі