Учасником ТОВ «Атлант М Дніпро» (ЄДРПОУ: 41749789) є громадянин російської федерації Савицький Сергій Миколайович, який має частку в підприємстві 0,010%. Він прописаний в Московській області. 

Бенефіціарний власник ТОВ «Атлант М Дніпро» – Новосад Світлана Миколаївна, яка прописана в Київській області. 

Підприємство, яке було створено в 2017 році, зареєстроване у Дніпрі на вулиці Стартовій, 22 та має статутний капітал дві тисячі гривень. 

Основний вид діяльності фірми – торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Також серед видів діяльності ТОВ «Атлант М Дніпро»: технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; складське господарство; дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки; надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів.

ТОВ «Атлант М Дніпро» – дилерський центр автомобілів Volkswagen. 

Фірму залучали для технічного обслуговування автомобілів Volkswagen національного техуніверситета «Дніпровська політехніка», військової частини, комунальних підприємств, рятувальників.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», Савицький Сергій Миколайович також володіє ТОВ «Гранд авто» (ЄДРПОУ: 32349977) – офіційний дилер Volkswagen, має станцію технічного обслуговування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії, який прописаний у Кривому Розі, є власником низки підприємств на Дніпропетровщині
У Філатова фірмі, якою керує менеджерка Корбана, замовили зовнішньої реклами на мільйон