Печерський районний суд Києва арештував частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат держдуми рф Олександр Бабаков (на фото), член комітету держдуми рф з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий «злодій в законі» на призвісько Міша «Лужнецький» Міхаіл Воєводін.

Про це повідомила Економічна правда з посиланням на відповідні ухвали.

Зокрема, арештовані частки в статутних капіталах п’яти компаній: АТ «Житомиробленерго» (95,54%), АТ «Херсонобленерго» (99,99%), ПрАТ «Кіровоградобленерго» (72,9%), АТ «Чернівціобленерго» (96,78%) та АТ «Рівнеобленерго» (93,24%). Цими частками в різних пропорціях володіють ТОВ «ВС Груп Менеджмент» та нідерландські «ВС Енерджі Інтернешнл Н.В.» і Washington Holdings B.V., які об’єднанні в групу VS Energy.

Арешт також накладено на цінні папери низки інвестфондів.

Таким чином загальна вартість арештованих цінних паперів становить 9,58 млрд грн.

«В ході досудового розслідування встановлено, що на території України починаючи з 2001 року, і до теперішнього часу здійснює систематичну протиправну діяльність злочинна організація, що організована та представлена громадянами російської федерації та до числа організаторів якої належать Олександр Бабаков, Євгеній Гінер та Міхаіл Воєводін», – йдеться в ухвалі.

Рішенням Ради національної безпеки і оборони Бабаков, Гінер та Воєводін включені до списку осіб, до яких застосовано персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Кримінальне провадження розслідують за статтями про створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь в ній (ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу); шахрайство (ч.ч. 3, 4 ст. 190); привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч.ч. 3, 5 ст. 191); посягання на територіальну цілісність і недоторканість України (ч. 2 ст. 110); протидія законній господарській діяльності (ч. 3 ст. 206); легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209); фінансування тероризму (ч. 3 ст. 258-5); зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364); зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги (ч. 2 ст. 365-2); хилення від сплати податків, зборів (ч. 3 ст. 212). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин білорусі володіє часткою у дніпровській фірмі, яка займається вентиляцією
Білоруси на Дніпропетровщині є співвласниками декількох фірм, у тому числі з утеплення фасадів