Громадянка білорусі Нестеренко Юлія Сергіївна є власницею та директоркою ТОВ «КБГ Фудс трейдінг» (код: 33776671).

Фірма була створена в 2005 році, зареєстрована у Кривому Розі Дніпропетровської області та має статутний капітал 11.244.481 гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «КБГ Фудс трейдінг» – комплексне обслуговування об’єктів.

Також серед видів діяльності компанії: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; неспеціалізована оптова торгівля; вантажний автомобільний транспорт; інша професійна, наукова та технічна діяльність.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, з 2010 по 2014 роки компанія була зареєстрована в місті Харків, у 2014 році її перереєстрували в Миколаєві, а потім – у Кривому Розі. 

З 2005 по 2010 роки ТОВ «КБГ Фудс трейдінг» була зареєстрована в Києві. 

В 2007-му харківська корпорація «Техноком» (виробник «Мівіни») підписала договір про співпрацю з компанією «КБГ Фудс Трейдінг». 

Компанії ухвалили рішення про спільну роботу «у сфері розширення асортименту продуктів швидкого приготування різних сегментів з метою максимального задоволення споживчого попиту».

Тоді зазначалося, що ТОВ «КБГ Фудс Трейдінг» (Київ) зареєстроване у Києві та спеціалізується на обідах швидкого приготування: ТМ «Домашній обід» та ТМ «Апеті».

Юлія Нестеренко прописана у білоруському місті Могильов. 

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», державна тканинна компанія білорусі має представництво у Дніпрі із капіталом півмільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні продали чергову партію арештованого аміаку
СБУ проводить обшуки в енергокомпанії VS Energy російських олігархів