Крилов Андрій Ігорович, який, за даними аналітичної платформи Youcontrol, є громадянином білорусі, – співвласник ТОВ «Брилліон» (код: 24599993). Основним власником фірми є громадянин України Передерій Олексій Дмитрович.  

ТОВ «Брилліон» було створено в 1997 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал майже 421 тисячу гривень. 

Основний вид діяльності фірми – «неспеціалізована оптова торгівля».

Також серед видів діяльності підприємства: електромонтажні роботи; монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; установлення та монтаж машин і устатковання. 

Білорус володіє в підприємстві часткою 2%. 

Компанія «Брилліон» працює на ринку вентиляції, кондиціонування, опалення та промислового холоду.

Компанія виконує весь комплекс послуг по створенню систем вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання, каналізації у виробничих, громадських і житлових будівлях (проєктування, встановлення та монтаж, сервісне та гарантійне обслуговування, ремонтні роботи).

У 2016 році підприємство підписало договір з держпідприємством  «ВО південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» на ремонтування та технічне обслуговування холодильного та вентиляційного устатковання за 150 тисяч гривень.

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні арештували активи білоруської паливної компанії.

Серед арештованих активів – корпоративні права та банківські рахунки загальною вартістю майже 20 млн грн.

За даними Служби безпеки, ця мережа спеціалізується на оптовій торгівлі різними видами палива. За останній рік вона експортувала до України товарів на майже 20 млрд грн. Компанія мала серед засновників білоруські державні підприємства, закуповувала сировину в рф і сплачувала податки до бюджетів обох країн.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Активи підприємств російського олігарха на півмільярда гривень перейшли під контроль України
Суд арештував активи депутатів держдуми росії в Україні