За клопотаннями прокурорів Офісу Генерального прокурора в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передали арештовані корпоративні права групи підприємств – одного з найбільших виробників пластмасової трубної продукції на території України.

Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Також за матеріалами правоохоронців суд передав майнові комплекси двох трубних заводів, 27 транспортних засобів і права на дев’ять торговельних марок. Загальна сума переданих активів становить майже 500 млн гривень.

За даними слідства, в Україні діяла група підприємств, кінцевим бенефіціаром яких є російський олігарх. Вони займалися виробництвом полімерних трубопровідних систем для зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення, газорозподілу, гарячого водопостачання і опалення. Крім України, структурні підрозділи фірм розташовані на території рф, білорусі та  Казахстану.

«Керівництво компанії, діючи в інтересах країни-агресора, створило на тимчасово окупованій території АР Крим торгові представництва підприємств і організувало реалізацію пластмасових труб. Також підприємства здійснювали будівництво трубопровідних мереж та водогону на тимчасово окупованому півострові. Встановлено, що лише упродовж 2020-2021 років підприємства експортували до РФ виготовленої продукції на 100 мільйонів гривень», – зазначили в Офісі генпрокурора.

Нагадаємо, півмільярда від продажу хлористого калію та аміаку компаній з ворожих країн мали передати Збройним силам України.

АРМА продало понад 2.200 тонн хлористого калію та понад 17.300 тонн аміаку на майже 580 мільйонів гривень.

Це продукція, яка належала компаніям з російської федерації та республіки білорусь і на яку, за матеріалами Бюро економбезпеки, суд наклав арешт.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», власниками ТОВ «Боард-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409989) є громадяни російської федерації Колєсніков Сергій Анатолійович та Рибаков Ігор Володимирович.

Фірма зареєстрована у м. Кам’янське Дніпропетровської області та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а також наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна.

Зазначені росіяни також володіють ТОВ «Завод Техноплекс-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409837), яке припинило діяльність у 2017 році.

Заводи «Техноплекс» та «ТехноНіколь» у Кам’янському входять до російської групи ТехноНІКОЛЬ. У 2018 році вони були передані в управління чеській Sweetondale.

У тому числі, в управління чехам були передані й інші заводи на території України. Зокрема, ВАТ «Славутський покрівельний завод» (м. Славута) – один із найбільших виробників бітумно-полімерних рулонних матеріалів галузі, що займає провідні позиції на ринку України.

Завод «ТЕХНО» (м. Черкаси) – найбільш сучасне підприємство з виробництва негорючої теплоізоляції на основі кам’яної вати в Україні.

Сергій Колєсніков та Ігор Рибаков – власники російської компанії Техноніколь, виробника покрівельних, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Прописана у країні-агресорі громадянка володіє двома фірмами у Дніпрі
Громадянин білорусі володіє часткою у дніпровській фірмі, яка займається вентиляцією