Громадянин Ірану Гадірі Аліреза Раджаб є власником та директором ТОВ «Зіба» (код: 41122609). 

Компанія була створена в 2017 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 5 мільйонів гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Зіба» – оптова торгівля фруктами й овочами. Також компанія займається й пакуванням. 

Підприємство є виробником фруктово-горіхового асорті, яке продаються в супермаркетах «АТБ» під торговою маркою «Своя лінія».

Також в супермаркетах продається продукція під власною маркою ТОВ «Зіба», наприклад, фундук. 

Зазначене підприємство отримало 128,8 мільйонів гривень чистого доходу у 2020 році. Це найбільший обсяг чистого доходу за позаминулий рік серед зареєстрованих в Україні підприємств, пов’язаних з громадянами Ірану. 

Обсяг імпортних операцій компанії у 2021 році становив до 1,5 мільйона гривень. 

На ТОВ «Зіба» записана автівка Toyota Land Cruiser Prado 150. 

Громадянин Ірану Гадірі Аліреза Раджаб прописаний у Дніпрі. Також він зареєстрований приватним підприємцем (ФОП), основний вид діяльності якого –  оптова торгівля фруктами й овочами.

Нагадаємо, Дніпропетровщина – серед лідерів за присутністю іранського бізнесу.

661 іранська компанія сконцентрована в столиці України – місті Києві (77% від загальної кількості). На другому місці – Харківська область, на третьому – Одеська. Замикають першу п’ятірку регіонів за присутністю іранського бізнесу Київська та Дніпропетровська області. Тобто, іранський капітал фокусується навколо найбільших промислових центрів країни. Тоді як в західній частині України таких компаній зареєстровано найменше.

Згідно з останніми відомими даними за 2020 рік, які минулоріч розкрила Державна фіскальна служба, іранські компанії в Україні згенерували 351.8 млн грн чистого доходу від реалізації продукції. При цьому, контролюючи 431.4 млн грн активів балансу та зареєструвавши сумарний статутний капітал у розмірі 398.7 млн грн.

Нагадаємо, Іран допомагає росії тероризувати Україну дронами-камікадзе. Також ЗМІ повідомляють про те, що незабаром Іран поставить російській федерації ще й балістичні ракети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Непильна робота за мутні гроші
У Дніпрі затримали керівника адвокатського об’єднання за підозрою у рейдерстві