Громадянки росії Купрікова Наталья Сергіївна та Байбара Ольга Олександрівна є власницями ТОВ «Альянс-Алушта» (код: 32843495). 

Фірма була створена в 2004 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 204.028,78 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Альянс-Алушта» – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Також серед видів діяльності фірми: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; Надання інших допоміжних комерційних послуг; неспеціалізована оптова торгівля.

Наталья Купрікова прописана у м. Подольськ Московської області, а Ольга Байбара – у м. Черняховськ Калінінградської області. 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, з 2007 по 2011 роки власницею підприємства була Хуторська Людмила Миколаївна. Вона ж з 2007 по 2013 роки була власницею підприємства. 

Цікаво, що адресою реєстрації підприємства, у тому ж офісі зареєстроване ТОВ «Завод сфера» (код: 35934658). У 2016 році співвласником підприємства був Хуторськой Борислав Михайлович.

Борисла Хуторськой був депутатом Дніпровської міськради VI скликання від Партії регіонів. 

З 2014 по 2019 роки він був помічником депутата Верховної Ради від партії «Опозиційний блок» Вілкула Олександра Юрійовича. 

Також у 2015 році Борислав Хуторськой балотувався до Дніпровської міськради від партії «Опозиційний блок», не обрано.

Нагадаємо, росіянин має фірму у Дніпрі, серед видів діяльності якої – торгівля продуктами й ремонт авто.

Зокрема, громадянин російської федерації Квек Ранду Борисович записаний власником та директором ТОВ «Рандеву Р.Б.» (код: 41222726). 

Фірма була створена в 2017 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал одну тисячу гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Рандеву Р.Б.» – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; роздрібна торгівля поза магазинами; роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет. 

Ранду Квек прописаний у Петушинському районі Володимирської області росії. 

ТОВ «Рандеву Р.Б.» досі не перебуває у процесі припинення. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дніпропетровщина – серед лідерів за присутністю іранського бізнесу
Непильна робота за мутні гроші