Громадяни росії Кобяков Володимир Євгенович та Вініченко Роман Петрович записані співвласниками ТОВ «Металантикор» (код: 33758927). Ще один співвласник – громадянин України Левчик Анатолій Олександрович. Останній також є й директором підприємства. 

ТОВ «Металантикор» було створено в 2005 році, зареєстроване у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та має статутний капітал 34 тисячі гривень.

За даними з Інтернету, компанія займається продажем хімічних реактивів, хімічного обладнання та хімічним виробництвом.

Офіційний основний вид її діяльності – оптова торгівля

Також серед видів діяльності ТОВ «Металантикор»: виробництво іншої основної неорганічної хімічної продукції; виробництво іншої хімічної продукції для промислових цілей; оброблення та нанесення покриттів на метали; оптова торгівля хімічними продуктами. 

Росіяни Кобяков та Вініченко прописані у російському місті Таганрог. 

ТОВ «Металантикор» досі не перебуває у процесі припинення. 

Нагадаємо, власником фірми у Кривому Розі, яка займається аналізаторами викидів, є громадянин країни-агресора.

Громадянин російської федерації Шапошніков Олексій Володимирович є одним з бенефіціарних власників ТОВ «ТСФ «Аналітик» (ЄДРПОУ: 38102362). Другий бенефіціарний власник – Перес-Кальдерон Родрігес Даріо Альфонсо, який прописаний у Москві. 

Фірма була створена у 2012 році, зареєстрована у Кривому Розі Дніпропетровської області. Її статутний капітал – 41.477 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – установлення та монтаж машин і устатковання. Серед інших видів діяльності підприємства: ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання; будівництво інших споруд, н.в.і.у.; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

Олексій Шапошніков та Перес-Кальдерон володіють фірмою через російське ООО «Цфти «Аналитик». 

Олексій Шапошников – генеральний директор ООО «Цфти «Аналитик», яке зареєстроване у Санкт-Петербурзі.

Як зазначається на їхньому сайті, компанія ЦФТІ «Аналітик» є провідним російським виробником промислового газоаналітичного обладнання (газові аналізатори).. Завдяки інноваційним розробкам та співпраці зі світовими компаніями, продукція широко використовується найбільшими російськими підприємствами промислового сектора, такими як ВАТ «Северсталь», ВАТ «НЛМК», ВАТ «ММК» та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Кривому Розі викрили схему переправлення військовозобов’язаних через держкордон як волонтерів
Правоохоронці повідомили про підозру ще 15 особам у справі «Роттердам+»