Громадянин російської федерації Шапошніков Олексій Володимирович є одним з бенефіціарних власників ТОВ «ТСФ «Аналітик» (ЄДРПОУ: 38102362). Другий бенефіціарний власник – Перес-Кальдерон Родрігес Даріо Альфонсо, який прописаний у Москві. 

Фірма була створена у 2012 році, зареєстрована у Кривому Розі Дніпропетровської області. Її статутний капітал – 41.477 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – установлення та монтаж машин і устатковання. Серед інших видів діяльності підприємства: ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання; будівництво інших споруд, н.в.і.у.; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

Олексій Шапошніков та Перес-Кальдерон володіють фірмою через російське ООО «Цфти «Аналитик». 

Олексій Шапошников – генеральний директор ООО «Цфти «Аналитик», яке зареєстроване у Санкт-Петербурзі.

Як зазначається на їхньому сайті, компанія ЦФТІ «Аналітик» є провідним російським виробником промислового газоаналітичного обладнання (газові аналізатори).. Завдяки інноваційним розробкам та співпраці зі світовими компаніями, продукція широко використовується найбільшими російськими підприємствами промислового сектора, такими як ВАТ «Северсталь», ВАТ «НЛМК», ВАТ «ММК» та інші.

Випущені ТОВ «ЦФТІ «Аналітик» різні модифікації мас-спектрометричних систем «Гранат» застосовуються для вирішення широкого кола завдань, пов’язаних із питаннями забезпечення промислової безпеки технологічного процесу та оптимізації технологічних режимів.

З 2002 року також запущено у виробництво газоаналітичні системи серії «Аналітик», призначені для проведення екологічного моніторингу, оцінки ефективності спалювання палива, а також контролю загазованості робочих місць та приміщень.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Дніпропетровській області затримали головного спеціаліста Держпродспоживслужби
Другий вирок корупціонеру в умовах війни виніс ВАКС