Господарський суд задовольнив позов Дніпропетровської обласної прокуратури про визнання недійсним договір Департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА з ТОВ «Технодар-Днепр» (код: 40088101) на екологічний менеджмент. 

Про рішення суду повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури. 

«Таким чином, попереджено незаконне вибуття з бюджету 2,5 млн гривень», – зазначають у прокуратурі.

Прокурор у суді довів, що учасника відкритих торгів ТОВ «Технодар-Днепр» замовник неправомірно визнав переможцем, оскільки раніше його притягували до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій щодо спотворення результатів торгів.

Як вдалося з’ясувати «Антикорупційному Придніпров’ю», йдеться про послуги з визначення та аналізу гідрогеологічних умов прилеглої території та еколого-геологічного випробування стану ґрунтів тіла греблі накопичувача шахтної води на балці Свистунова. 

Договір департамент екології Дніпропетровської облдержадміністрації з ТОВ «Технодар-Днепр» вартістю 2,48 мільйона гривень сторони уклали 16 вересня 2020 року. 

Проте, департамент не мав укладати договір з фірмою через те, що протягом останніх трьох років вона притягувалася до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Рішення тендерного комітету департаменту про визнання ТОВ «Технодар-Днепр» переможцем тендеру з екологічного менеджменту суд визнав недійсним. Також суд визнав недійсним договір сторін. 

Суд стягнув з департаменту та фірми по 2.102 гривні судового збору. 

З червня 2019 року по 2022 рік власником ТОВ «Технодар-Днепр» був Луняка Євгеній Васильович з Кривого Рогу, 1994 року народження. 

Директором фірми з квітня 2018 року по січень 2022 року був Смаковський Володимир Дмитрович. 

Нагадаємо, розслідування щодо крадіжок на будівництві тролейбусної лінії у Дніпрі продовжили ще на півроку.

Суд задовольнив клопотання слідчого поліції та продовжив строк досудового розслідування по справі щодо ймовірного заволодіння майном на будівництві тролейбусної лінії на ж/м Придніпровськ ще на півроку.

З огляду на те, що строк досудового розслідування завершувався 25 серпня (два роки від початку провадження), його продовжили до 25 лютого 2023 року.   

30 червня 2022 року правоохоронці отримали висновок експерта, згідно якого  перелік та обсяг робіт, які зазначені в актах приймання виконаних робіт, не відповідають обсягам та вартості проектно-кошторисної документації. Загалом вартість невідповідностей складає 244 тисячі гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Держбюро розслідувань знайшло «чорну касу» наркоділків, яких викрили на початку жовтня у Дніпрі
У Кривому Розі викрили схему переправлення військовозобов’язаних через держкордон як волонтерів