Суд задовольнив клопотання слідчого поліції та продовжив строк досудового розслідування по справі щодо ймовірного заволодіння майном на будівництві тролейбусної лінії на ж/м Придніпровськ ще на півроку.

З огляду на те, що строк досудового розслідування завершувався 25 серпня (два роки від початку провадження), його продовжили до 25 лютого 2023 року.   

30 червня 2022 року правоохоронці отримали висновок експерта, згідно якого  перелік та обсяг робіт, які зазначені в актах приймання виконаних робіт, не відповідають обсягам та вартості проектно-кошторисної документації. Загалом вартість невідповідностей складає 244 тисячі гривень. 

Тож, найближчим часом слідство планує: вирішити питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення службовим особам ПП «Дніпромонтаж»; встановити можливих свідків та очевидців кримінального правопорушення; -провести судово-почеркознавчу експертизу; виконати інші слідчо-розшукові дії.

Кримінальне провадження відкрили після того, як в ході огляду вказаних будівельних робіт виявили працівників та техніку з логотипом ПП «Синергія», проте генеральний підрядник – ПП «Дніпромонтаж» – офіційно не залучало зазначеного підрядника. 

Комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради замовило в приватного підприємства «Дніпромонтаж» будівництво тролейбусної лінії на ж/м Придніпровський від вул. Космічної до вул. 20-річчя Перемоги 3 серпня 2020 року. Вартість угоди – 7,3 мільйона гривень. 

За даними з ProZorro, підприємству за роботи загалом підприємству сплатили 6,6 мільйонів гривень. 

Засновниками фірми є Сергій Тарковський та Тетяна Старожук.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, з 20 січня 2021 року Старожук Тетяна Єфремівна – є підписанткою КП «Дніпровський метрополітен» (може подавати документи для державної реєстрації від імені юридичної особи). 

Це комунальне підприємство, як і КП «Дніпровський електротранспорт», яке замовили будівництво тролейбусної лінії, підпорядковуються одній структурі – Департаменту транспорту Дніпровської міськради. Його директор – Ігор Маковцев. 

У 2017 році співвласниками ПП «Дніпромонтаж» були Тарковський та Дмитро Герасимов. Бізнеси останнього безпосередньо переплітаються із фірмами Геннадія Корбана. 

Крім того, як ще в 2018 році писали «Лица»: «Тетяна Старожук, судячи з даних системи Clarity Project, не є чужою для оточення Геннадія Корбана».

Корбан Геннадій Олегович – бізнес-партнер мера Дніпра Бориса Філатова.

Зараз Філатов позиціонує Корбана керівником Центру тероборони Дніпра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співробітницю податкової підозрюють у сприянні несплаті податків великим криворізьким підприємством
Шабунін розповів, як центральна влада «розводить» українців щодо конфіскації майна росіян