Російське АТ відкритого типу «Універсал-МБУ-95» має дочірнє підприємство у м. Кам’янське Дніпропетровської області. 

Зокрема, дочірнє підприємство АТ ВТ «Універсал-МБУ-95» (код: 19440049) було створено 1993 році та має статутний капітал 2.581,21 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – монтаж електропроводки і арматури.

Дочірнє підприємство досі офіційно не перебуває в процесі припинення діяльності. 

Нагадаємо, росіянин володіє монтажною компанією у Дніпрі.

Зокрема, основним власником зареєтрованого у Дніпрі ТОВ «Карбон сервіс Україна» (ЄДРПОУ: 37005491) є громадянин росії Леньов Вадим Станіславович (75% власності). 

Другим власником підприємства (25% власності) є громадянин України Заболотський Андрій Миколайович. 

Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед іншого, підприємства займається Монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; електромонтажними роботами; установленням та монтажем машин і устатковання; тощо.

На сайті компанії зазначається, що вона заснована у 2007 році та основна її спеціалізація це монтаж, виробництво, модернізація, налагодження обладнання та технологічних ліній у харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

Зазначається, що ТОВ «Карбон сервіс Україна» також було відкрито виробництво нестандартизованого обладнання та виробів із металу для всіх галузей промисловості.

ТОВ «Карбон сервіс Україна» – це український офіс російського ТОВ «Карбон-Сервіс». Ця компанія спеціалізується на монтажі та налагодженні процесного та пакувального обладнання на підприємствах харчової, косметичної та фармацевтичної промисловостей.

Офіси також розташовані у Німеччині та Литві. 

Серед клієнтів компанії «Coca Cola», «Danone», «Pepsi», «Carlsberg», «L’Oreal».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Філатов розповів про хабар за будівництво метро і відхрестився від участі у корупції на цвинтарях
Суд дозволив поліції вилучити документи в криворізькому КП «Міський тролейбус» через підозрілу закупівлю