Основним власником зареєтрованого у Дніпрі ТОВ «Карбон сервіс Україна» (ЄДРПОУ: 37005491) є громадянин росії Леньов Вадим Станіславович (75% власності). 

Другим власником підприємства (25% власності) є громадянин України Заболотський Андрій Миколайович

Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед іншого, підприємства займається Монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; електромонтажними роботами; установленням та монтажем машин і устатковання; тощо.

На сайті компанії зазначається, що вона заснована у 2007 році та основна її спеціалізація це монтаж, виробництво, модернізація, налагодження обладнання та технологічних ліній у харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

Зазначається, що ТОВ «Карбон сервіс Україна» також було відкрито виробництво нестандартизованого обладнання та виробів із металу для всіх галузей промисловості.

ТОВ «Карбон сервіс Україна» – це український офіс російського ТОВ «Карбон-Сервіс». Ця компанія спеціалізується на монтажі та налагодженні процесного та пакувального обладнання на підприємствах харчової, косметичної та фармацевтичної промисловостей.

Офіси також розташовані у Німеччині та Литві. 

Серед клієнтів компанії “Coca Cola”, “Danone”, “Pepsi”, “Carlsberg”, “L’Oreal”.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, бенефіціаром фірми з торгівлі машинами для добувної промисловості ТОВ «МТ-Інжиніринг» (ЄДРПОУ: 38788524) є громадянка росії Орлова Тетяна Іванівна. 

Підприємство зареєстроване у м. Кривий Ріг, у якому зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

Незважаючи на ряд інжинірингових рішень та наявність клієнтів, компанія, щонайменше станом на 2018 рік, перебувала у складному фінансовому становищі, маючи заборгованість у 600 млн рублів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Фірма з торгівлі машинами для добувної промисловості у Кривому Розі належить росіянці
Харківські переселенці