Серед кінцевих бенефіціарних власників ТОВ «Укрекологія» (код: 36040561) є прописані в Ростовській області Кожин Денис Федорович та Яковенко Олександр Григорович. Ще одним власником фірми є зареєстрований в Україні Чебурахін Микола Володимирович.

Українським підприємством вони володіють через декілька компаній. Одна з них – ТОВ «Енерго-холдінг», зареєстроване у російському місті Ростов-на-Дону. Олександр Яковенко створив це підприємство в росії в 2011 році.

ТОВ «Укрекологія» було створено в 2008 році, зареєстроване у Кривому Розі та має статутний капітал 52.500 гривень. 

Основний вид діяльності фірми – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності ТОВ «Укрекологія»: виробництво машин і устатковання для добувної промисловості та будівництва; добування залізних руд; добування руд інших кольорових металів; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; оброблення та видалення небезпечних відходів.

Російське ТОВ «Енерго-холдінг» увійшло до складу співзасновників ТОВ «Укрекологія» в листопаді 2012 року. 

Впродовж 2012 року, до кінця листопада, ТОВ «Укрекологія» продавало вентилятори, кондиціонери та клапани держпідприємству «НАЕК «Енергоатом» на $4,6 млн. 

Як писали «Наші гроші», засновниками ТОВ «Укрекологія», у якої і були придбані кондиціонери, на той момент були Надія Халан та кіпрський офшор «Мерок комершіал лімітед» (він і зараз значиться серед засновників). Директором фірми був Владислав Таксанов – бізнес-партнер Вадима Шеремета, сина голови департаменту виробництва «Арселор Міттал Кривий Ріг».

Російське ТОВ «Енерго-холдінг», яке зареєстроване у місті Ростов-на-Дону, також приймало участь в державних тендерах, але на території росії. Зокрема, постачало ємності. До речі, компанія фігурувала у кримінальному провадженні щодо постачання водонапірних веж.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», росіянин володіє фірмою у Кривому Розі, яка працює у сфері розваг.

Зокрема, громадянин росії Побєдімський Юрій Володимирович є власником ТОВ «Світ розваг XXI століття» (код: 38032767).

Фірма була створена в 2012 році, зареєстрована у Кривому Розі та має статутний капітал 527 тисяч гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Російські олігархи мають в Україні активів на $2,5 млрд – Шабунін
Міністр юстиції пояснив, чому в Україні конфіскували активи лише одного путінського олігарха