Громадянин росії Побєдімський Юрій Володимирович є власником ТОВ «Світ розваг XXI століття» (код: 38032767).

Фірма була створена в 2012 році, зареєстрована у Кривому Розі та має статутний капітал 527 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Світ розваг XXI століття» – функціювання атракціонів і тематичних парків.

Також серед видів діяльності фірми: прокат товарів для спорту та відпочинку; функціювання спортивних споруд; організування інших видів відпочинку та розваг; роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах; демонстрація кінофільмів.

Юрій Побєдімський зареєстрований у Москві. У Москві є приватний підприємець із тими же прізвищем, ім’ям та по-батькові, основний вид діяльності якого – діяльність видовищно-розважальна.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», Україна отримала в управління завод напівфабрикатів «Єрмоліно», яким володіє росіянин.

Подільський райсуд Києва передав Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) завод напівфабрикатів «Єрмоліно». 

Про це йдеться в ухвалі Подільського районного суду міста Києва. 

Власник заводу напівфабрикатів «Єрмоліно» – росіянин Ілля Алєксандров. 

Йдеться, зокрема, про три фірми у селі Чумаки Дніпровського району: ТОВ «Єрмак Голд» (ЄДРПОУ: 36166843), ТОВ «Єрмром» (ЄДРПОУ:34388591), ТОВ «Ромєрм» (ЄДРПОУ: 34388586). У складі засновників цих підприємств також зазначене швейцарське АТ Ебр Фінанцхолдінг Аг (Евr Fіnаnzноldіng Аg).

Також він є власником ТОВ «Дніпро-Вендор» (ЄДРПОУ: 42699027), яке зареєстроване у Дніпрі та ТОВ «Київ-Торг» (ЄДРПОУ: 42630075) – у Києві. 

За рішенням суду, в управління АРМА перейдуть 70%-ві частки Алєксандрова у трьох українських компаніях: ТОВ «Ромєрм», ТОВ «Єрмром» та ТОВ «Єрмак голд», а також комплекс з виготовлення м’ясних заморожених напівфабрикатів у селі Чумаки Дніпропетровської області, який належить компанії «Ромєрм».

Ще одна компанія Алєксандрова ТОВ «Київ-Торг», банківські рахунки цих компаній і земля в Чумаках залишаються під арештом, але в управління АРМА не переходять.

Ухвала може бути оскаржена у Київському апеляційному суді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бюро економічної безпеки визначило 23 компанії, які фінансують агресію росії проти України
Російські олігархи мають в Україні активів на $2,5 млрд – Шабунін