Росіянин Міхайленко Олександр Григорович, який прописаний в російському місті Білгород, володіє ТОВ «Дніпропетровська продовольча компанія» (код: 34656235).

Підприємство було створено в 2006 році, зареєстроване у Дніпрі та має порівняно вагомий статутний капітал в один мільйон гривень. 

Разом з тим, основний вид діяльності ТОВ «Дніпропетровська продовольча компанія» – неспеціалізована оптова торгівля.

Наявність «загальних» видів діяльності може свідчити про те, що діяльність контрагента не спрямована на досягнення реальних результатів господарських операцій і має ознаки фіктивності. Непоодинокими є випадки, коли компанії обирають види діяльності «загального» характеру, для прикриття недобросовісної діяльності.

«Співробітництво з таким контрагентом може мати негативні фінансові наслідки, тому потребує належної уваги», – застерігає аналітична платформа Youcontrol.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля м’ясом і м’ясними продуктами; оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами; вантажний автомобільний транспорт; рекламні агентства.

Крім того, Олександр Міхайленко володіє київським приватним підприємством «Юмс-груп» (код: 36289113). Основний вид діяльності зазначеного підприємства – оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього.

Нагадаємо, прописаний в Білгородській області росії Аврамец Денис Сергійович є власником приватного підприємства «Арматерм» (код: 35896597).

Підприємство було створено в 2008 році, зареєстроване у селі Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області та має статутний капітал 500 гривень.

Основний вид діяльності ПП «Арматерм» – оптова торгівля металами та металевими рудами.

На одному з Інтернет-каталогів зазначено, що ПП «Арматерм» займається сортовим та фасонним прокатом. 

Підприємство володіє одним об’єктом нерухомості. 

Наразі воно перебуває у статусі податкового боржника. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Дніпропетровській області викрили держреєстратора, який позбавив людину нерухомості на мільйон
Будівельний експерт «погорів» на хабарі у 240 тисяч за узгодження документів щодо пожежної безпеки