Прописаний в Білгородській області росії Аврамец Денис Сергійович є власником приватного підприємства «Арматерм» (код: 35896597).

Підприємство було створено в 2008 році, зареєстроване у селі Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області та має статутний капітал 500 гривень.

Основний вид діяльності ПП «Арматерм» – оптова торгівля металами та металевими рудами.

Також серед видів діяльності підприємства: неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

На одному з Інтернет-каталогів зазначено, що ПП «Арматерм» займається сортовим та фасонним прокатом. 

Підприємство володіє одним об’єктом нерухомості. 

Наразі воно не перебуває у стані припинення. Проте, перебуває у статусі податкового боржника. 

Нагадаємо, це не єдина фірма у Дніпрі, яка займається металом та власник якої прописаний у росії. 

Наприклад, власником та директором ТОВ «Легир» (ЄДРПОУ: 34230927) є прописаний у російському місті Білгород Уланський Олексій Олексійович. 

Підприємство було створено в 2006 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 35 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Легир» – оптова торгівля металами та металевими рудами. 

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій; оброблення металів та нанесення покриття на метали; механічне оброблення металевих виробів; діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук. 

За даними одного з Інтернет-каталогів, ТОВ «Легир» – металоторговельна компанія, яка займається продажем нержавіючого прокату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині повідомили про підозру чоловіку за спробу підкупу поліцейського
Посадовці Дніпропетровського облуправління рятувальників «погоріли» на хабарах