Прописаний у Ростовської області росії Овчаров Олександр Володимирович записаний власником ТОВ «Роял» (код: 25342003). 

Фірма була створена в 2002 році, зареєстрована у Дніпрі, та має статутний капітал 28.125 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Роял» – роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами.

Також серед видів діяльності фірми: виробництво інших виробів з пластмас; діяльність професійних організацій; інші види оптової торгівлі.

Олександр Овчаров також є власником низки інших фірм: ТОВ «Гео-Ленд» (код: 35719814) та приватного підприємства «Артерікс» (код: 34791423), що зареєстроване в тимчасово окупованому Луганську. 

Ймовірно, Овчаров має подвійне громадянство. Бо громадянин України з пропискою у Луганську Овчаров Олександр Володимирович володіє також ТОВ «БК «Союз» (код: 35244930) у Харкові, ТОВ «СБК «Стройбат» (код: 35079425) у Луганську та іншими підприємствами. 

Нагадаємо, прописаний у Білгородському районі росії Плєтнєв Володимир Тимофійович є власником дніпровського приватного підприємства «Альянс Сігма» (код: 32344526).

Підприємство було створено в 2003 році та має статутний капітал 100 гривень.

Основний вид діяльності ПП «Альянс Сігма» – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Фірма фігурувала у судовому розгляді за позовом ТОВ «Активрайс» до Державної податкової інспекції у Печерському районі м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення.

Зокрема, зазначалося, що ПП «Альянс Сігма» постачало фрукти та овочі для ТОВ «Активрайс». 

Після чого приватне підприємство виписало податкові накладні для ТОВ «Активрайс», на підставі яких останнє сформувало «податковий кредит у податковій декларації із ПДВ за липень 2013 року».

Тобто, за наявності податкової накладної можна зменшити подтакові зобов’язання.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні викрили чергових псевдоволонтерів
Україна розробляє міжнародну угоду, яка дозволить союзникам конфісковувати російські активи