Ліквідоване російське закрите акціонерне товариство «Віаско» досі зазначене співзасновником ТОВ «Сурі» (код: 00444576) з часткою 7,5%. 

ТОВ «Сурі», яке зареєстроване у Дніпрі, досі не перебуває в процесі припинення

Воно було створено в 1997 році та має статутний капітал 460.700 гривень. 

Серед співзасновників дніпровського підприємства – десятки громадян. Власник найбільшої частки – кіпрське Timlano limited (66,6%).

Основний вид діяльності – перероблення молока, виробництво масла та сиру.

Слід додати, що ТОВ «Сурі» є правонаступником ПрАт «Шаргородський маслозавод».

В Інтернеті є інформація за січень 2022 року про продаж масла солодковершкового «Селянське» 72,5% жиру від ТМ «Шаргород», виготовленого на Шаргородському молочному заводі. 

Виробник продукції зазначає: «ТМ «ШАРМ» – це якісна молочна продукція із натуральної сировини, виготовлена за умовами Державного стандарту України.

Компанія, заснована 1997 р. у м. Шаргород Вінницької області і з дня заснування дотримується всіх норм та стандартів для виготовлення своєї продукції».

Російське закрите акціонерне товариство «Віаско», яке має частку в ТОВ «Сурі», було ліквідоване в 2014 році. Співвласниками підприємства були Платонов Віктор Євгенович, Лапістов Віктор Іванович та Шквира Микола Петрович.

Нагадаємо, ліквідоване російське акціонерне товариство все ще значиться власником частки в криворізькому підприємстві.

Зокрема, російське ЗАТ «Табз» володіє половиною криворізького ТОВ «ТОН-Науково-виробничий центр» (ЄДРПОУ: 32974305).   

Частки по 15% у підприємстві мають Хоменко Олександр Миколайович, Волков Сергій Григорович та Савицький Володимир Степанович. Ще 5% – у Новака Григорія Васильовича. Всі вони громадяни України. 

Підприємство було створено в 2004 році та має статутний капітал 60 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «ТОН-Науково-виробничий центр», згідно держреєстру юросіб, – неспеціалізована оптова торгівля. 

Російське ЗАТ «Табз» було зареєстроване у російському місті Бєлгород та ліквідовано в 2018 році.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шабунін розповів, як центральна влада «розводить» українців щодо конфіскації майна росіян
Ексначальника виправного центру у Дніпрі підозрюють у недбалості, яка спричинила збитків на 34 млн