Росіянин Могунов Сергій Юрійович є власником ТОВ «Автотехойл» (код: 38192194).

Підприємство було створено в 2013 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 300 тисяч гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Автотехойл» – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова та роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; неспеціалізована оптова торгівля; ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення. 

ТОВ «Автотехойл» є фігурантом кримінального провадження щодо зловживань службовими особами банку. Зокрема, співробітники банку оформили картки в 2016 році та незаконно видали директору ТОВ «Вентас плюс».

Протягом квітня-вересня 2016 року невстановлена слідством особа за довіреністю директора ТОВ «Вентас Плюс» систематично здійснювала зняття готівки з карток через касу відділення банку.

За даними слідства, «фіктивне підприємство» ТОВ «Автотехойл» допомагало злочинцям виводити готівку в тіньовий сектор економіки.

Чим завершилося розслідування – не відомо.

Росіянин Сергій Могунов був індивідуальним підприємцем у Білгородській області росії з листопада 2018 року по квітень 2022 року. Він займався оптовою торгівлею будматеріалами та лісоматеріалами.

Нагадаємо, у Дніпрі припинила роботу фабрика контрафактних цигарок, яку пов’язують з родичем Корбана.

Держбюро розслідувань (ДБР) у Дніпрі припинило діяльність підпільної фабрики, яка виробляла контрафактні цигарки у промислових масштабах.

Фабрику виявили в межах проведення комплексної операції з припинення незаконної діяльності злочинних угрупувань, які діють під прикриттям чиновників, працівників правоохоронних та податкових органів.

Виробництво працювало в орендованому приміщенні, яке належить родині колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Це приміщення «на папері» було передано в користування комунальному підприємству Дніпра, яке й оплачувало оренду з коштів місцевого бюджету.

Корбан Геннадій Олегович – бізнес-партнер мера Дніпра Бориса Філатова.

Зараз Філатов позиціонує Корбана керівником Центру тероборони Дніпра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували активи російської мережі магазинів парфумерії Brocard
Співробітницю податкової підозрюють у сприянні несплаті податків великим криворізьким підприємством