Суд, за матеріалами Бюро економічної безпеки України (БЕБ), арештував корпоративні права – 100% часток статутного капіталу двох підприємств на 881 тисячу гривень, понад 700 тисяч одиниць продукції та кошти, які знаходяться на банківських рахунках у розмірі понад 420 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Ці компанії через підконтрольні офшорні підприємства та компанію з росії, згідно з структурою власності, належать відомій російській бізнесвумен», – зазначають в БЕБ.

Основний вид діяльності цих компаній – імпорт косметичних засобів та парфумів, які в подальшому реалізуються гуртом та в роздріб через мережу магазинів та Інтернет. 

Аналітики Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ встановили порушення службовими особами цих товариств вимог податкового, валютного та іншого законодавства України

Службові особи компанії, що здійснювала гуртовий та роздрібний продаж продукції, реєстрували податкові накладні занижуючи ціну продажу товару, та не відображали у податковій та фінансовій звітності фактичних обсягів реалізації продукції. Таким чином умисно ухилилися від сплати податку на додану вартість на 33 мільйони гривень.

Співробітники роздрібного продавця сформували штучний податковий кредит, за рекламні послуги, від згаданого пов’язаного суб’єкта господарювання. Це призвело до заниження суми податкового зобов’язання з ПДВ на 17,8 мільйонів гривень.

Загальна сума податків, що не надійшла до Державного бюджету від діяльності підприємств становить понад 50 мільйонів.

У межах досудового розслідування кримінального провадження детективи БЕБ провели санкціоновані обшуки офісних та складських приміщень компаній та вилучили необліковані товарно-матеріальні цінності у кількості понад 700 тисяч одиниць.

За даними «Економічної правди», йдеться про мережу магазинів парфумерії Brocard, яка належить власниці російської мережі «Л’Этуаль» росіянці Тетяні Володіній.

Нагадаємо, суд арештував активів підприємства, яке пов’язане з рф, на понад 2,3 мільярда гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє дніпровською фірмою з продажу хімічної продукції
Росіянин володіє підприємством у Дніпрі, яке правоохоронці називали «фіктивним»