Росіянин Славінський Ігор Петрович є власником ТОВ «Українська фосфорна компанія» (код: 38018370).

Підприємство було створено в 2012 році, зареєстроване та має склад у Дніпрі, статутний капітал тисячу гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Українська фосфорна компанія» – оптова торгівля хімічними продуктами.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; вантажний автомобільний транспорт; складське господарство; допоміжне обслуговування наземного транспорту; інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

ТОВ «Українська Фосфорна Компанія» займається постачанням промислової хімічної сировини для підприємств хімічної галузі та торгуючих організацій.

За даними порталу allbiz, підприємство пропонує: аммофос, трикальційфосфат кормовий, натрію триполифосфат, фосфогипс, тощо.

Підприємство торгує продукцією виробництва ТОВ «Казфосфат» – казахстанська компанія, яка має у своїй власності повну лінію від видобутку до постачання фосфатів залізнично-транспортним комплексом та переробляє фосфати на кінцевий продукт.

Ігор Славінський з Волгограду у росії є директором ТОВ «Російсько-Казахська фосфорна компанія».

Компанія пропонує глинозем, кислоту фосфорну (ортофосфорну), кислоти, луги, солі, сірку, тринатрійфосфат технічний, феррофосфор електротермічний, фосфати.

Нагадаємо, у Дніпрі росіяни володіють фірмою, яка займається монтажем машин і устаткування для промисловиків.

Власниками дніпровського ТОВ «Політег Мет» (ЄДРПОУ: 36162791) є громадяни росії Юркова Олена Валентинівна та Юрков Іван Ігорович.

У Дніпрі фірма була зареєстрована ще у 2008 році.

Основний вид діяльності компанії, за даними з реєстру юридичних осіб, – оптова торгівля хімічними продуктами. Серед іншого, підприємство також займається установленням та монтажем машин і устатковання.

Загалом, «Політег Мет» займається комплексним забезпеченням підприємств сучасним високоефективним обладнанням та технологічними матеріалами за напрямками: ливарне виробництво, вторинна металургія, ковальсько-штампувальне та пресове виробництво, термічна обробка, електроерозійна та механічна обробка, фінішна обробка поверхні, лабораторна та вимірювальна техніка.

«Політег -Мет» – це російська компанія, заснована у 1989 році. Працює на території Росії, України, Білорусії та інших країн СНД. Головний офіс компанії розташований у Москві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Кого покарали за розтрату 2,7 бюджетних мільйонів Дніпра
В Україні арештували активи російської мережі магазинів парфумерії Brocard