Власниками дніпровського ТОВ “Політег Мет” (ЄДРПОУ: 36162791) є громадяни росії Юркова Олена Валентинівна та Юрков Іван Ігорович.

У Дніпрі фірма була зареєстрована ще у 2008 році.

Основний вид діяльності компанії, за даними з реєстру юридичних осіб, – оптова торгівля хімічними продуктами. Серед іншого, підприємство також займається установленням та монтажем машин і устатковання.

Загалом, “Політег Мет” займається комплексним забезпеченням підприємств сучасним високоефективним обладнанням та технологічними матеріалами за напрямками: ливарне виробництво, вторинна металургія, ковальсько-штампувальне та пресове виробництво, термічна обробка, електроерозійна та механічна обробка, фінішна обробка поверхні, лабораторна та вимірювальна техніка.

“Політег -Мет” – це російська компанія, заснована у 1989 році. Працює на території Росії, України, Білорусії та інших країн СНД. Головний офіс компанії розташований у Москві.

Як зазначено на сайті підприємства, у компанії працює 35 висококваліфікованих спеціалістів. Має свою лабораторну та дослідно-виробничу базу.

Поряд із власними розробками надає на ринку СНД продукцію провідних зарубіжних фірм-виробників обладнання, матеріалів. Працює з більш ніж 1000 підприємствами Росії, України, Білорусії.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, підприємством з ремонту та обслуговування промислових машин на Дніпропетровщині ТОВ «Сервісний центр Укррудгормашсервіс» володіє росіянка Олена Чекменева. Підприємство зареєстроване у м. Кривий Ріг, у якому зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати.

Рудгормаш – група російських підприємств із виробництва гірничої техніки. Виробничі площі компанії розташовані у місті Воронеж на території близько 60 гектарів, де розміщуються цехи ливарного, зварювального, термічного, гальванічного виробництва, плазмового різання та механічної обробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Дніпропетровській області на хабарі затримали посадовицю екоінспекції
Фірма з торгівлі машинами для добувної промисловості у Кривому Розі належить росіянці