Росіянка Шека Ольга Олексіївна володіє часткою 1% в Українсько-російському ТОВ «Рекламно-інформаційне агенство «Промінформ» (ЄДРПОУ: 24441128). По 33% підприємства мають Лисов Сергій Олексійович, Гльондер Василь Васильович, Штефан Юрій Володимирович. 

«Промінформ» було засноване в 1996 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал одинадцять тисяч гривень.  

Основний вид діяльності підприємства, за даними держреєстру юросіб, – виробництво паперових канцелярських виробів.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова торгівля іншими товарами господарського призначення; неспеціалізована оптова торгівля; рекламні агентства. 

Як зазначають на сайті підприємства, з 1996 року підприємство пройшло довгий шлях від маленького рекламно-інформаційного агентства до групи торгово-виробничих компаній, яке займається виробництвом, збутом різної поліграфічної та канцелярської продукції.

Наразі підприємство, серед іншого, займається продажем бланків, книг обліку та навіть еклектрочайників.

Офіс фірми розташований на вул. Бердянській, 5 у Дніпрі. 

За тією ж адресою знаходиться офіс інтернет-магазину Menu-folder, який торгує папками-меню, папками для рахунків в заклади харчування, картами вин та матеріалами для їхнього виробництва. 

Зазначається, що підприємство також виробляє бланки рахунків офіціанта, серветки таблички, різні pos-матеріали для сегменту громадського харчування. 

Компанія є дистриб’ютором різних матеріалів для поліграфії: картону палітурного від 0,8 до 5мм завтовшки; крафт-папіру українських та російських виробників; пивного картону виробництва Німеччини; матеріалу палітурного на паперовій основі. 

Нагадаємо, фірмою, яка постачає картонну продукцію кав’ярням і магазинам, співволодіє мешканець москви.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новий контракт на борди підписало КП «ОАС» ДМР
Канада дозволила конфіскувати російські активи та передавати їх на відбудову України