Прописаний у росії Душка Сергій Олександрович через російське підприємство «СТМА» володіє дочірнім підприємством «СТМА» (код: 39949804).

Дочірнє підприємство було створено в 2015 році, зареєстроване у Кривому Розі (спочатку було зареєстроване в Одесі) та має статутний капітал тисячу гривень. 

Основний вид діяльності ДП «СТМА» – «інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами».

Також серед видів діяльності дочірнього підприємства: діяльність агентств працевлаштування; діяльність агентств тимчасового працевлаштування; пасажирський та вантажний морський транспорт; пасажирський та вантажний річковий транспорт; допоміжне обслуговування наземного та водного транспорту; транспортне оброблення вантажів; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту. 

Російська компанія STMA, яка має дочірнє підприємство у Кривому Розі, займається крюінгом – здійснює діяльність з набору моряків на морські (рідше річкові) судна.  

«Наші афілійовані та співпрацюючі агентства та партнери в країнах колишнього СРСР, таких як Україна, країни Балтії та Грузія, підтримують нас у підборі висококваліфікованого екіпажу для різних типів суден та відповідності екіпажу до вимог клієнтів», – йдеться на сайті компанії.

ДП «СТМА» у Кривому Розі досі офіційно зазначене, як діюче. 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», власник дніпровської фірми з оптової торгівлі металами прописаний у росії.

Прописаний в Білгородській області росії Аврамец Денис Сергійович є власником приватного підприємства «Арматерм» (код: 35896597).

Підприємство було створено в 2008 році, зареєстроване у селі Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області та має статутний капітал 500 гривень.

Основний вид діяльності ПП «Арматерм» – оптова торгівля металами та металевими рудами.

На одному з Інтернет-каталогів зазначено, що ПП «Арматерм» займається сортовим та фасонним прокатом. 

Підприємство володіє одним об’єктом нерухомості. 

Наразі воно не перебуває у стані припинення. Проте, перебуває у статусі податкового боржника. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вищий антикорсуд конфіскував українські активи путінського олігарха Євтушенкова
Україна отримала в управління активи пов’язаної з рф «косметичної» фірми на понад два мільярди