«Советско-Американское предприятие «Ермак», що зареєстроване у Москві, володіє найбільшою часткою (24%) в павлоградському Спільному українсько-російському підприємстві у формі ТОВ «Лєпта» (ЄДРПОУ: 14292101).

Також учасниками підприємства є низка фізичних осіб. П’ятеро з них прописани у росії: Дегтярев Борис Євгенович (частка 6,9%), Базаєв Борис Григорович (6,9%), Анисимов Василій Васильович (6,9%), Астафуров Сергій Іванович (6,9%), Остапенко Олена Віталіївна (6,78%).

Майже всі вони прописані у Москві та Московській області крім Дегтярева, який прописаний в Білгородській області. 

Ще шестеро учасників підприємства прописані в Україні. 

Підприємство було створено в 1992 році, зареєстроване у Павлограді Дніпропетровської області та має статутний капітал всього 7 гривень. 

Основний вид діяльності – оптова торгівля деревиною

Зазначається, що підприємство досі не перебуває у стані припинення. 

Щодо «Советско-Американского предприятия «Ермак», яка володіє часткою «Лєпти», то воно реєструвало свою торговельну марку ще у 1992 році, яка теж асоціюється з деревиною. 

Нагадаємо, власником ТОВ «РВ компанія» (ЄДРПОУ: 44320901), що зареєстроване у м. Дніпро, є громадянин росії Федосеєв Олександр Володимирович. Сам Федосеєєв прописаний у смт. Просяна на Дніпропетровщині.

Основний вид діяльності ТОВ «РВ компанія» – діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами.

Крім того, громадянин російської федерації Коротков Андрій Іванович є співвласником приватного підприємства «Фірма «М С Д» (ЄДРПОУ: 42940052), яке зареєстроване у Тернівці Дніпропетровської області. Другий співвласник фірми – Савчук Володимир Людвикович. Обидва прописані у Тернівці. 

Основний вид діяльності зазначеної фірмиоптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд заарештував частину столичного ТЦ, яким співволодіє голова російського «Газпрому» Міллєр
Монополіста України по торгівлі зброєю контролює бізнес-партнер росіянина зі шпигунським минулим