Прописаний у російській федерації Барабанов Юрій Юрійович є власником ТОВ «Інтер Ріел Істейт» (ЄДРПОУ: 38835338).

Фірма була створена в 2013 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 10 тисяч гривень.

Основний і єдиний її вид діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна.

Юрій Барабанов є й кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Болгарська інвестиційна група» (ЄДРПОУ: 40860520), яке теж зареєстроване у Дніпрі.

Основний вид діяльності фірми – купівля та продаж нерухомості.

Також серед видів діяльності ТОВ «Болгарська інвестиційна група»: діяльність агентів з торгівлі товарами широкого асортименту; діяльність у галузі архітектури; юридичні послуги; управління нерухомістю за винагороду або на договірній основі; оренда та управління власною або орендованою нерухомістю.

Через зазначену фірму Барабанов також є кінцевим власником дніпровської ТОВ «БІП інвест» (ЄДРПОУ: 38115172).

Основний вид діяльності фірми – купівля та продаж нерухомості.

ТОВ «БІП інвест» має й інші види діяльності: діяльність агентів з торгівлі товарами широкого асортименту; оренда та управління власною або орендованою нерухомістю; управління нерухомістю за винагороду або на договірній основі; юридичні послуги; діяльність у галузі архітектури; комплексне обслуговування об’єктів.

Нагадаємо, росіяни володіють будівельною фірмою у Дніпрі.

Прописані у російській федерації Чесак Сергій Анатолійович та Вавілкін Олексій Михайлович є власниками ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» (ЄДРПОУ: 35496139). 

«Наша компанія надає повний комплекс послуг, пов’язаних з будівництвом, проектуванням, реконструкцією та оздобленням будівель. Готовність до творчого підходу, повага до клієнтів та їх робочого часу, високий рівень організації робіт, максимально стислий термін виконання замовлень, все це – візитна картка нашого колективу», – йдеться на порталі ukr-biz.net

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДБР та СБУ не побачили держзради в діях нотаріуски з Дніпра
Суд заарештував частину столичного ТЦ, яким співволодіє голова російського «Газпрому» Міллєр