Прописані у російській федерації Чесак Сергій Анатолійович та Вавілкін Олексій Михайлович є власниками ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» (ЄДРПОУ: 35496139). 

Підприємство було створено в 2007 році та має статутний капітал 46 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» – будівництво будівель.

Також серед видів діяльності підприємства: монтаж та встановлення збірних конструкцій; інші спеціалізовані будівельні роботи; ізоляційні роботи; оренда будівельної техніки з оператором; електромонтажні роботи. 

«Наша компанія надає повний комплекс послуг, пов’язаних з будівництвом, проектуванням, реконструкцією та оздобленням будівель. Готовність до творчого підходу, повага до клієнтів та їх робочого часу, високий рівень організації робіт, максимально стислий термін виконання замовлень, все це – візитна картка нашого колективу», – йдеться на порталі ukr-biz.net

ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» офіційно є активним і досі не перебуває в стані припинення. 

Олексій Вавілкін був зареєстрований в росії індивідуальним підприємцем, основний вид діяльності якого – купівля та продаж власного нерухомого майна. Зареєстрований підприємцем він був з 11 лютого 2019 року по 15 лютого 2021 року. 

Нагадаємо, фірма російських мільярдерів, яка займається будівництвом та орендою нерухомості, діє у Кам’янському. 

Власниками ТОВ «Боард-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409989) є громадяни російської федерації Колєсніков Сергій Анатолійович та Рибаков Ігор Володимирович. 

Фірма зареєстрована у м. Кам’янське Дніпропетровської області та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а також наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна. 

Сергій Колєсніков та Ігор Рибаков – власники російської компанії Техноніколь, виробника покрівельних, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Україна починає продаж активів «дочки» російського ВЕБ.РФ
Поліція: на ремонтах шкіл і дитсадків Дніпра навесні цього року могли привласнити бюджетні кошти