Прописаний у росії Наливайко Олександр Юрійович є власником та директором ТОВ «Фабрика сайтів» (ЄДРПОУ: 38113568). 

Фірма була створена в 2012 році, зареєстрована у Дніпрі та має статутний капітал 1.200 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Фабрика сайтів» – «послуги з розміщення та переробки даних та інші послуги».

Також серед видів діяльності фірми: випуск іншого програмного забезпечення; діяльність у галузі комп’ютерного програмування; консультаційні послуги у галузі комп’ютерних технологій; веб-портали. 

Слід зазначити, що Олександр Наливайко має свій аккаунт у Facebook, де він виступає проти війни, яку розв’язала росія проти України. 

“Е**чие отбитые «патриоты» все такие отбитые? Бедные дети. Недавно был Всемирный день защиты детей. Посмотрите рашисты, как у вас фляга течёт!  Ненавижу всех и каждого причастного и оправдывающего войну”, – написав він на своїй сторінці у Facebook над відео. На відео видно, як чоловік, ймовірно, у російському електропоїзді, пристає до дитини з рюкзаком жовто-блакитного кольору. 

“Вся Украина в одном фото. Я хотел бы обратиться ко всем тем до**оебам, которые мне пытаются что-то объяснить в правильности путинской войны. Вы оправдываете эти действия? Тогда я презираю вас! Тысячи человеческих жизней и судеб покалечила эта ВОЙНА! #нетвойне #stopwar”, – написав Наливайко у іншому дописі.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, Україна уперше виключила з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим.

Особа, яка раніше була ідентифікована НАЗК як кандидат на санкції та опублікована на вебсайті «Війна&санкції», звернулась до агентства з проханням, щоб її виключили зі списку. 

Через війну ця особа засудила путінський режим та звільнилася з посади члена правління однієї з найбільших державних компаній рф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

За два місяці в Україні так і не конфіскували жодного значимого російського активу за новим законом
ДБР та СБУ не побачили держзради в діях нотаріуски з Дніпра