або Чому СБУ слід перевірити «місце сидіння» Валентина Резніченка

«Главу Днепропетровской ОВА шантажируют вымогатели» – так називається публікація дніпровського сайту «Дніпро оперативний» від 03 липня цього року. Сайт фінансується коштом міського бюджету Дніпра і належить бізнес-партнеру мера Дніпра, голові «Центру тероборони Дніпра» Геннадію Корбану.

В публікації йдеться про те, що «вымогатели требуют деньги у главы Днепропетровской ОВА за то, чтобы они не обнародовали своё якобы расследование о нем».

«Платить вымогателям не буду. Так что ждем полную версию на YouTube-каналах страны. Никаких заявлений к правоохранителям показательно делать не буду», – сказав у коментарі голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Валентин Резніченко.

Я подивилася той «трейлер» фільму від шантажистів, який він опублікував, і роблю цю публікацію як звернення до правоохоронців, якого не робитиме Резніченко.

Справа в тім, що 14 липня, за десять днів після виходу статті на сайті «Дніпро оперативний», фірма «Электродвижущая сила» (ЭДС) опублікувала черговий відеоролик про свої успіхі в Україні. На останніх кадрах, з даху Торгово-розважального центру (ТРЦ) «Кудашевський» її робітник стверджує, що «Электродвижущая сила» тримає енергію під контролем.

А на тому відеоролику, яким шантажують голову військової адміністрації Дніпропетровщини Валентина Резніченка, що? Валентин Резніченко шаро*биться по ТРЦ «Кудашевському».

Не секрет. Кожна дніпровська собака знає, що в Резніченка там є кабінет, а в будівлі ОВА він з’являється не часто.

ТРЦ «Кудашевський» знаходиться на вулиці Барикадній у Дніпрі, належить ТОВ «Кудашевський»  (код 41794779) і названий на честь «землевладельца-хозяина Екатеринославской губернии князя В.А. Кудашева».

Видання «Наші гроші» пов’язує ТРЦ «Кудашевський» з Геннадієм Корбаном.

Хто робив електропроводку в «Кудашевському»? «ЭДС-Холдинг». Упс, вибачаюсь: «ЭДС-Холдинг» – то російські електротехніки. Холдинг включає кілька великих електромашинобудівних підприємств росії. А дніпровські – то з групи компаній «EDS Ukraine». А ще є білоруські.

«Обеспечивать надежное электроснабжение объекта (ТРЦ «Кудашевський» – авт.) будут более сотни распределительных щитов 0,4 кВ индивидуального исполнения производства EDS. Среди них главный вводно-распределительный щит, щиты этажные, щиты освещения, компенсаторы реактивной мощности, щиты дымоудаления с автоматическим вводом резерва», – йдеться у публікації на сайті ТОВ «ЕДС-Інжинірінг» (код 38114069) за 2019 рік.

Ось вони і тримають під контролем енергію нашого голови військової адміністрації. А потім її виплескують на «поле пейнтбольного сражения».

Скрин даних сайту «ЕДС-Інжинірінг»

 

Я вже писала про фірмача-білоруса у ЄС, якого підтримує білоруське посольство, про відділення цього білоруського холдингу у Дніпрі: «Белстрой Україна» (код 40989122).

Звернемо увагу на заступницю директора «Белстрой Україна» Шкарбан Таїсію Віталіївну. Вона одночасно є юристкою і «ЕДС-Інжинірінга», і «ЕДС-Пауера».

Рік тому сайт Корбана «Дніпро оперативний» відмазував Таїсію Шкарбан від правоохоронців в публікації «Заблудились в двух соснах»: полицейские из Сумской области, вооружившись ломиком, устроили беспредел под Днепром (видео)».

Поліцейські намагалися провести обшук за адресою «місто Дніпро, вул. Верхоянська, будинок 49», де зареєстровані «ЕДС-Пауер» та «ЕДС-Інжинірінг», але Таїсія Шкарбан&K «отказались впустить полицейских из другого региона».

Бо з дніпровськими поліцейськими все вже домовлено, напевно. А тут – сумські.

Ось тому я і звертаюся не до дніпровських поліцейських, а до Служби безпеки України. Щоб, по-перше, провели з нашим головою військової адміністрації виховну бесіду щодо гуляння по різних будинках і будівлях. А по-друге, щоб перевірили ті «более сотни распределительных щитов» ТРЦ «Кудашевського»: чи не там відеокамери шантажистів, на яких Резніченко скаржився?

Ось і все.

Олена Гарагуц

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Євросоюз хоче пом'якшити санкції проти російських банків
Дніпровською фірмою, яка займається продажем машин і устаткування, володіють росіяни