Російське ТОВ «Мехтранс-Інжиніринг» є власником частки 99% в дніпровському ТОВ «Грейфер НТР» (ЄДРПОУ: 35446271). Ще 1% в підприємстві належить Галимову Олесію Фаридовичу, який прописаний у м. Єкатеринбург, росія. 

Підприємство було створено в 2007 році та має статутний капітал 45.000 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля іншими машинами та устаткованням

Також серед видів діяльності підприємства: будівництво будівель; посередництво в спеціалізованій торгівлі іншими товарами; посередництво в торгівлі товарами широкого асортименту; діяльність автомобільного вантажного транспорту; інша допоміжна діяльність у сфері фінансового посередництва. 

На порталі prom зазначається, що ТОВ «Грейфер НТР» є філією російської компанії з продажу обладнання для обробки, транспортування та навантаження брухту та металу. Займаються також гарантією та сервісом щодо зазначеного обладнання.

Додатковий напрямок – продаж оригінальних запасних частин на іномарки.

ТОВ «Грейфер НТР» досі не перебуває в процесі припинення.

У росії ТОВ «Мехтранс-Інжиніринг» вже ліквідоване. Основним видом діяльності підприємства була оптова торгівля іншими машинами, обладнанням та приладдям.

Нагадаємо, росіянин є власником ТОВ «Укртрейдбуд», основний вид діяльності якої організація будівництва будівель.

Підприємство було створено в 2012 році, зареєстроване у м. Дніпро та має статутний капітал дві тисячі гривень. 

Фірма фігурувала у провадженні щодо організації «конвертаційного центру». 

Також серед видів діяльності підприємства: будівництво інших споруд, н.в.і.у.; електромонтажні роботи; інші будівельно-монтажні роботи; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Що таке «ЕДС»?
Україна починає продаж активів «дочки» російського ВЕБ.РФ