Їхній власник перебуває під судом у Швеції.

Квартира № 7 та квартира № 8 в будинку № 6 по вулиці Ливарній в центрі міста Дніпра належать ТОВ «Белстрой Україна» (код 40989122), бенефіціаром якого, через шведське ТОВ «Зтоп Холдинг А-БЕ» (Ztop Holding AB), є громадянин Білорусі Благодаров Євген.

По-батькові його невідоме, адже в Швеції компанії реєструють без вказування по-батькові її посадових осіб. Відома дата народження: 29 серпня 1983 року.

Про це журналісти дізналися від своїх та відкритих джерел, а також з даних інструменту RuAssets для перевірки зв’язків юридичних та фізичних осіб з російськими і білоруськими активами, створеного YouControl.

ТОВ «ЗТОП Холдинг А-БЕ» – це одна з десятка компаній, зареєстрованих на цю особу в Швеції. Половина з них, у тому числі Ztop Holding AB, є збитковими.

«Белстрой Україна» була відкрита у листопаді 2016 року з основним видом діяльності якої «71.11 Діяльність у сфері архітектури», у 2017-2020 декларувала прибутковість, сплачуючи стабільно податок на прибуток.

Посол Білорусі у Швеції Дмитро Мирончик, зустрічаючись із Євгеном Благодаровим, як керівником шведської будівельної компанії «Belstroj AB», 7 жовтня 2019 р. зауважив:

«Білоруси не тільки керують компанією, але й становлять помітну частину її персоналу».

За словами швецького журналиста Юхана Фірка, Євген Благодаров, як керівник та бенефіціар компанії «Belstroj AB», виграв суд у першій інстанції в шведського Управління по боротьбі з економічними злочинами у справі про нелегальне працевлаштування робітників.

«Важливим моментом у рішенні [суду] є те, як довго деякі співробітники перебували у Швеції. Прокурор стверджував, що вони були штатними працівниками, тоді як «Belstroj» вважав, що працівники перебували у Швеції лише короткотерміново, менше 90 днів за 180-денний період, і, таким чином, за правилами. Суд пішов на лінію «Белбуду», – йдеться у статті Юхана Фірка в Byggnadsarbetaren.se.

За його даними, приблизно, за два місяця відбудуться слухання по апеляції від Управління по боротьбі з економічними злочинами.

Фото анонсу – google-maps

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

«За законами воєнного стану». Як компанія фінансиста кілерів-росіян рейдерствує в Криворізькому районі
Влада Дніпра на висвітлення своєї діяльності у березні-квітні витратила щонайменше 7,7 мільйонів