Ярулін Наіль Ринатович значиться співвласником ТОВ «Труба деталь комплект» (ТОВ «ТДК») (ЄДРПОУ: 36723884), яке зареєстроване у Нікополі Дніпропетровської області. Сам Ярулін прописан у м. Єкатеринбург російської федерації. Він має частку 99% в підприємстві. Ще 1% ТОВ «ТДК» за Касапською Юлією Валеріївною. 

Підприємство було засноване в 2010 році та має статутний капітал 151.515,15 гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «ТДК» – лиття чавуну.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі; холодне штампування та гнуття; кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія; механічне оброблення металевих виробів.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області відкрило два виконавчих провадження щодо ТОВ «ТДК» – одне у травні, а друге у червні 2022 року. Категорія стягнення: інші стягнення на користь державного бюджету (санкції, платежі, штрафи). 

Директорка підприємства Молодіна Ганна Володимирівна. 

Номер телефону ТОВ «Труба деталь комплект» співпадає з контактними номерами телефону інших двох підприємств: ТОВ «Метал сервіс інвест» (ЄДРПОУ: 35663133) та ТОВ ТВФ «Укрсервіс» (ЄДРПОУ: 21889288). В першому Ганна Молодіна зазначена директоркою, в другому володіє часткою 5,0005%.

Обидва підприємства зареєстровані також у м. Нікополь. 

Нагадаємо, власником ТОВ «Нержсталь» (ЄДРПОУ: 44168892) у м. Нікополь є громадянин росії, прописаний у прикордонному з Україною російському Бєлгороді, Соколов Олександр Сергійович. Підприємством він володіє через російське ТОВ «Крафт».

Основний вид діяльності ТОВ «Нержсталь» – діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами.

В Україні також існує схоже за назвою ТОВ «Нерж-Сталь» (ЄДРПОУ: 43155699), яке зареєстроване у Житомирській області. Статутний капітал зазначеного підприємства – 30 тисяч гривень. 

У підприємств схожі електронні адреси. Проте, прямих зв’язків між ними не знайдено. 

Зазначається, що підприємство, яке зареєстроване в Житомирській області, компанія «Нерж-сталь» торгової марки LEKASTEEL – багатопрофільне комерційне підприємство з потужною виробничою базою, з 2006 року здійснює виготовлення, монтаж та встановлення високоякісних виробів із нержавіючої сталі.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стало відомо, на яку суму заморозили російських активів у світі
Завдяки нацполіції суд арештував майно агропідприємства, пов’язаного з рф, на 4,6 млрд грн