Суд, за матеріалами Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції, наклав арешт на майно агропідприємства в Кіровоградській області, половина статутного капіталу якого належить громадянину рф. 

Про це повідомила пресслужба Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції.

Загальна вартість майна, на яке накладено арешт, 4,6 мільярда гривень.

Зазначений громадянин рф також є засновником 8 підприємств на території країни-агресора.

За даними слідства, кошти засновник агропідприємства разом з іншими його посадовими особами легалізували та виводили до країни-агресора.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління кіровоградського облуправління нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури. Проводяться заходи з передачі арештованих активів в управління до АРМА (Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів).

Нагадаємо, оперативники Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції проводять заходи з пошуку та вилучення прихованих активів країни-агресора та його бенефіціарів, а також збір доказової бази для подальшого арешту та конфіскації активів на користь України.

До цього повідомлялося, що на потреби Збройних сил України передали літак та гелікоптер, що належав родині Медведчука.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції України співробітники Бюро економічної безпеки України (БЕБ) забезпечили накладення арешту на корпоративні права компанії з виробництва та реалізації мінеральної води «Моршинська», яка належить російському олігарху Міхаілу Фрідману.

За відкритими даними одного із консалтингових агентств, орієнтовна ринкова вартість бренду в 2021 році становила понад 10 млрд гривень.

Міхаіл Фрідман (народився у Львові) – російський підприємець, мільярдер, радянський інженер металургійного виробництва. Співвласник та голова наглядової ради консорціуму «Альфа-Груп».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє підприємством у Нікополі, основний вид діяльності якого - лиття чавуну
Росіяни є учасниками компанії «Автоматичні системи вибухоподавлення», що у Павлограді