«Міжвідомча комісія з вибухових справ» при академії гірничих наук (росія) та ще три росіянина разом володіють часткою 25,5% в ТОВ «Компанія «Автоматичні системи вибухоподавлення» (ЄДРПОУ: 36935516). Зокрема, на російську «комісію з вибухових справ» записано 10,5%, Горлов Костянтин Володимирович володіє часткою 5%, Горлов Юрій Володимирович – 5%, Джігрін Анатолій Володимирович – 5%. Всі вони прописані у Москві та Московській області. 

Також серед учасників підприємства: Бокій Ольга Іванівна (12,5%), Вайнштейн Сергій Леонідович (12,5%), Вайнштейн Леонід Абрамович (12,5%), Гайдукова Ганна Світланівна (12%), Єфремов Ігор Олексійович (12,5%), Землянська Ярослава Юхимівна (12,5%). Всі вони прописані в окупованому місті Донецьк.

Леонід Вайнштейн помер в 2021 році. 

Ігор Єфремов співавтор багатьох патентів. Наприклад, калібратора, способу охорони виїмкових виробок, способу підготовки шахтної газоповітряної суміші до утилізації, когенераційної системи з використанням теплоти димових газів, тощо.

Підприємство було створено в 2010 році, зареєстроване у місті Павлоград Дніпропетровської області та має статутний капітал 50 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Компанія «Автоматичні системи вибухоподавлення» – виробництво інших машин і устатковання загального призначення.

Серед видів діяльності підприємства також: оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; неспеціалізована оптова торгівля; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук; ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення; установлення та монтаж машин і устатковання. 

У 2011 році ДП «Донецька вугільна енергетична компанія» купляло автоматичні системи вибухоподавлення, підшипники та устаткування у ТОВ «Компанія «Автоматичні системи вибухоподавлення», а також у ТОВ «Інпром», ТОВ «Промподшипник».

Автоматичні системи вибухоподавлення використовують у шахтах.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, з 2015 року рентабельність активів підприємства почала падати. Останній фінансовий звіт, за даними Youcontrol, датований 2017 роком.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завдяки нацполіції суд арештував майно агропідприємства, пов’язаного з рф, на 4,6 млрд грн
Справу про привласнення 1,7 млн на ремонті басейну в Кривому Розі передали в суд