Правобережна окружна прокуратура міста Дніпра направила до суду обвинувальний акт відносно ректора одного з навчальних закладів та керівника підрядного підприємства за фактами привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області. 

За даними слідства, у 2020 році між університетом та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю понад 7 мільйонів гривень.

Встановлено, що службовці внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості та обсягів фактично виконаних робіт. Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано майже 1 мільйон гривень збитків державі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове слідство здійснюють слідчі поліції.

За даними Антикорупційного Придніпров’я, в 2020 році Університет митної справи та фінансів уклав угоду з ТОВ «Будівельне підприємство «Грандпрестиж» на капітальний ремонт будівлі навчального корпусу №2. Вартість угоди – 7,3 мільйона гривень. 

Нагадаємо, на Дніпропетровщині привласнили 1,2 мільйони на реконструкції підстанції для «Придніпровки».

За даними слідства, у 2020 році за результатами конкурсної процедури регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» замовила в підрядного підприємства реконструкцію однієї з тягових підстанцій в Дніпропетровській області. 

Зазначається, що директор підприємства під час закупівлі комплектуючих вносив завідомо неправдиві дані в документацію, які значно завищували вартість. 

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили тендерну та господарчу документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

За результатами експертизи, збитки через завищення вартості складають 1,2 мільйона гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Дніпропетровської області, оперативний супровід – управління СБУ у Дніпропетровській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд арештував українські активи російського олігарха Рустама Таріко за спонсорування агресії рф
Зареєстрований у росії Кобзар є власником низки підприємств на Дніпропетровщині і за її межами