Правоохоронці викрили ймовірне привласнення коштів на реконструкції тягової підстанції залізниці в Дніпропетровській області. 

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Директору підприємства, яке на замовлення Придніпровської залізниці реконструювало тягову підстанцію на Дніпропетровщині, повідомили про підозру за фактом привласнення бюджетних коштів та службового підроблення (ч. 5 ст. 191,  ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2020 році за результатами конкурсної процедури регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» замовила в підрядного підприємства реконструкцію однієї з тягових підстанцій в Дніпропетровській області. 

Зазначається, що директор підприємства під час закупівлі комплектуючих вносив завідомо неправдиві дані в документацію, які значно завищували вартість. 

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили тендерну та господарчу документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

За результатами експертизи, збитки через завищення вартості складають 1,2 мільйона гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Дніпропетровської області, оперативний супровід – управління СБУ у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, у Дніпрі на ремонті навчального корпусу університету привласнили близько мільйона гривень.

За даними слідства, у 2020 році між університетом та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю понад 7 мільйонів гривень.

Встановлено, що службовці внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості та обсягів фактично виконаних робіт. Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано майже 1 мільйон гривень збитків державі.

За даними Антикорупційного Придніпров’я, в 2020 році Університет митної справи та фінансів уклав угоду з ТОВ «Будівельне підприємство «Грандпрестиж» на капітальний ремонт будівлі навчального корпусу №2. Вартість угоди – 7,3 мільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії співволодіє сонячною станцією на Дніпропетровщині: її ліцензію анульовано
Російський мільярдер, разом з Ахметовим і Новінським, співволодіє «Укррудпромом» у Кривому Розі